Samsung Galaxy Fold w całej okazałości na 4-minutowym wideo

Samsung udostępnił właśnie na swoim kanale wideo na YouTubie dosyć długi filmik, na którym możemy podziwiać nowego składanego Galaxy Fold w całej okazałości.

Samsung Galaxy Fold (aparat)

Podczas konferencji UNPACKED 2019 koreański producent smartfonów Samsung zaprezentował pierwszy składany smartfon o nazwie Galaxy Fold, który sprzedawany będzie w cenie ok. 2000 dolarów, czyli doliczając wszelkie inne opłaty w Polsce może kosztować ok. 9999 zł

Choć składany smartfon jest pierwszym tego typu urządzeniem – ni to tabletem ni to nieporęcznym smartfonem – wielu imponuje pod względem konstrukcyjnym, jednak z punktu widzenia użyteczności już wole mieć dwa osobne urządzenia: tablet i smartfon… Można to porównać trochę jak jazdę autem osobowym albo motorem…

Teraz Samsung udostępnił dość obszerne wideo, dzięki któremu możemy dokładniej poznać wygląd i możliwości składanego Galaxy Fold. Podczas Samsung Unpacked 2019 firma nie pozwoliła nikomu zobaczyć telefonu osobiście na imprezie, ale jest już prawie 5-minutowy film pokazujący każdy bok urządzenia oraz zachowanie się sprzętu podczas korzystania.

Film nie zawiera komentarza ani nawet podkładu muzycznego, ale ważną rolę odgrywają wizualizacje. Nie tylko możemy obejrzeć zbliżenia telefonu pod każdym kątem, ale także demonstrację tego jak działa ten smartfonotablet, co znacznie wykracza poza to, co Samsung pokazał do tej pory. Możemy zobaczyć nie tylko wygląd Galaxy Fold ale także działanie interfejsu, aplikacji mobilnych oraz samego aparatu.

Może Cię także zainteresować:

Samsung zaprezentował dziś smartfona Galaxy S10

źródło: Samsung Newsroom via Android Central