Nowy zwiastun filmu „Detektyw Pikachu” i jeszcze więcej „Pika Pika”!

Film o Pokémonach pt. „Detektyw Pikachu” pojawi się w polskich kinach już 31 maja 2019 r. – a teraz możesz zobaczyć drugi oficjalny zwiastun!

Film „Detektyw Pikachu”

Worner Bros opublikował właśnie drugi oficjalny zwiastun filmu Detektyw Pikachu. W najnowszym zwiastunie możemy zobaczyć kilka nowych, dziwnie wyglądających pokemonów, które dla fanów są szczególnie interesujące!

Mewtwo, Charizard, Machamp, Snubbull i Ludicolo to tylko niektóre z niepokojących pokémonów, które pojawiają się w trailerze – ale przebłyskują także niektóre z uroczych stworków: na przykład Cubone, Snorlax, Bulbasaur czy Eevee.

Poprzedni zwiastun filmu był nieco bardziej oszczędny i był bardziej teaserem zapowiadającym to co czeka fanów kultowych Pokemonów!

Obejrzyj także: „Detective Pikachu” dowodzi, że pokemony nie powinny być realistyczne…

O czym będzie film „Detektyw Pikachu”?

Cała historia rozpoczyna się w momencie, gdy niezrównany prywatny detektyw Harry Goodman znika w niewyjaśnionych okolicznościach, a jego 21-letni syn Tim próbuje ustalić, co się wydarzyło.

Kadr z filmu „Detektyw Pikachu”
Kadr z filmu „Detektyw Pikachu”

W śledztwie pomaga mu były partner Harry’ego — detektyw Pikachu. To przezabawny, dowcipny i uroczy Pokémon, który potrafi wprawić w osłupienie nawet samego siebie. Tim i Pikachu, którzy odkrywają, że są w stanie się ze sobą porozumiewać, łączą siły, aby rozwikłać tajemniczą zagadkę. Przeżywają jednocześnie trzymającą w napięciu przygodę. Wspólnie poszukują poszlak i przemierzają rozświetlone neonami ulice Ryme City, nowoczesnej metropolii, w której ludzie i Pokémony żyją tuż obok siebie. Spotykają na swojej drodze różne Pokémony i odkrywają wstrząsający spisek, który może położyć kres tej harmonijnej koegzystencji i zagrozić całemu światu Pokémonów.

Obejrzyj polski zwiastun filmu:

Głosu dla Pikachu użyczył Ryan Reynolds, który w poniedziałek wydał dwuminutową parodię studia Inside the Actor’s Studio zatytułowaną „Outside the Actor’s Studio”, poświęconą jego roli Pikachu.

Film Detektyw Pikachu ukaże się 10 maja na świecie i 31 maja 2019 r. w Polsce.

źródła: Warner Bros Polska, The Verge