„Pociąg do planszówek” w PKP Intercity

W niedzielę 24 lutego 2019 r. PKP Intercity wraz z firmą REDEL przygotowały w wybranych pociągach planszówkowy zawrót głowy!

Pociąg do planszówek z PKP Intercity i REBEL (24.02.2019)

PKP Intercity przygotowało niezwykłą niespodziankę dla podróżnych – w ostatnią niedzielę lutego br. pasażerowie dwóch wybranych składów mogą podczas podróży zagrać w gry planszowe – jeśli gracie w planszówki to wiedzie, że ten przejazd z pewnością minie bardzo szybko!

Tym razem przewoźnik wraz z firmą REBEL przygotował niespodziankę dla miłośników gier planszowych. W specjalnym wagonie gier udostępnionych zostało aż 55 planszówek. Z tej atrakcji skorzystają pasażerowie podróżujący 24 lutego 2019 roku na trasie Warszawa Wschodnia – Kraków Główny (EIC 1300/1) oraz Kraków Główny – Gdynia Główna (EIC 3504/5).

To już druga edycja tej akcji. Pierwsza odbyła się w lutym 2017 roku. Wówczas „planszówkowe” pociągi przebyły łącznie 1270 km. Podróżni wzięli udział w 20-30 minutowych sesjach i łącznie w 400 rozgrywkach, w których wspierali ich eksperci z REBELA.

Przeczytaj także: Prawie 90% pasażerów PKP planuje podróż przez internet

Wśród dostępnych gier, podróżni mają do wyboru m.in. „Wsiąść do pociągu: Europa”, „Colt Express” czy „Tokio Express”. Oprócz tego można skorzystać ze słodkiego poczęstunku oraz upominków w postaci mini wersji gry „Dobble” oraz niespodzianki dla najmłodszych pasażerów.

Pociąg do planszówek z PKP Intercity i REBEL (24.02.2019) Pociąg do planszówek z PKP Intercity i REBEL (24.02.2019)

Dla osób, które często korzystają z gier dostępnych na smartfonach, zaproponowano atrakcyjną alternatywę spędzenia czasu w podróży – gry planszowe. To sprawdzona forma rozrywki, której towarzyszą prawdziwe emocje. I co ważne – to doskonała okazja na zawarcie nowych znajomości i poznanie ciekawych ludzi. Podróż pociągiem to idealny na to czas – zapewnia Barbara Zajączkiewicz – Event Manager w firmie REBEL.

Planszówkowy rozkład jazy PKP Intercity
Planszówkowy rozkład jazy PKP Intercity (24 lutego 2019)

Tegorocznej akcji towarzyszyć będzie też konkurs na profilu PKP Intercity na Facebooku. Uczestnicy staną przed szansą wygrania 30 gier planszowych – 10 w każdej z trzech odsłon zabawy. Szczegóły na temat zasad oraz regulamin dostępne będą już wkrótce na profilu „PKP Intercity. Pociąg do podróży”.

źródło: informacja prasowa, zdjęcia z profilu PKP Intercity. Pociąg do podróży