Sklep LEGO® Wear Store ze Snapcode’em, a reszta w wirtualnej rzeczywistości

LEGO otworzyło The Missing Piece sklep LEGO® Wear Store, w którym fizycznie nie ma niczego oprócz cokołu z figurą Snapcode’u.

LEGO Wear Shop - The Missing Piece

O co chodzi? Cóż, KABOOKI®, czyli firma stojąca za licencją LEGO Wear, wprowadza na rynek limitowaną kolekcję dla dorosłych. Ale nie można kupić tych ubrań w kasie w sklepie – wszystkie towary sprzedawane są za pośrednictwem Snapchata.

Gdy klienci załadują Snapchata i zeskanują specjalny Snapcode, zostaną przetransportowani do butiku z modą w rozszerzonej rzeczywistości. Dopiero tam klienci mogą przeglądać i kupować produkty z edycji LEGO Wear.

Wirtualny butik będzie wyposażony w interaktywne stanowisko DJ-a, automat arkadowy i co najważniejsze, ekskluzywny dostęp do limitowanej serii modowej. Użytkownicy, którzy „wejdą” za pośrednictwem telefonu do sklepu, będą mogli przeglądać produkty umieszczone na manekinach LEGO i kupować je online dzięki zintegrowanej funkcji „Kup teraz”.

Zobacz także: LEGO wypuściło pierwsze klocki zrobione z trzciny cukrowej

Sklep Missing Piece Soho to rozwinięcie kampanii. Klienci mogą odwiedzić fizyczny sklep, który dostępny jest w prawdziwym życiu. LEGO stworzyło kampanię, która ma na celu promocję limitowanej kolekcji KABOOKI w Wielkiej Brytanii, Francji i Niemczech, kierując ruch do witryny e-commerce LEGO Wear.

LEGO Wear Shop - The Missing Piece LEGO Wear Shop - The Missing Piece

Jeśli jesteś zaintrygowany i chcesz dowiedzieć się więcej, przyjdź do The Missing Piece na 55 Eastcastle Street, Fitzrovia już dziś!

Snapcode LEGO Wear Shop

źródło: We Are Social