Dzięki Go Snapshot robienie zdjęć Pokémonom będzie jeszcze lepsze

Niantic ogłosiło, że wkrótce w grze Pokemon GO pojawi się nowa funkcja GO Snapshot, która pozwoli uchwycić uroki ulubionego Pokemona jeszcze lepiej i łatwiej.

Funkcja GO Snapshot w grze Pokemon GO

Nowa funkcja w trybie AR+ o nazwie GO Snapshot to łatwy sposób na zrobienie zdjęcia dowolnego Pokémona, którego masz w swoim plecaku Pokémon Storage! Nową funkcję można będzie uruchomić patrząc na konkretnego Pokémona lub uzyskując dostęp do kamery w swojej torbie przedmiotów.

Funckja jest bardzo prosta w użyciu. Wybierz Pokémona i dotknij ekranu, aby rzucić Poké Balla. Gdy twój Pokémon znajdzie się w idealnym miejscu, możesz go poruszać, aby znaleźć najlepszy kąt dla swojego zdjęcia. Pokémon moze teraz być rozproszony lub patrzyć w inną stronę? Można go ominąć lub dotknąć, aby przyciągnąć jego uwagę.

Zobacz także: Nowy poziom rywalizacji w Pokémon GO

Po zakończeniu sesji zdjęciowej wszystkie zdjęcia są automatycznie zapisywane na urządzeniu! Udostępnianie ulubionego zdjęcia za pośrednictwem mediów społecznościowych jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Wystarczy wybrać połączony kanał społecznościowy, w którym chcesz się podzielić zdjeciem i możesz pokazać znajomym swoje arcydzieło za pomocą kilku szybkich dotknięć.

Zdjęcia można udostępniać z hashtagiem #GOsnapshot, aby mogli zobaczyć je inni trenerzy.

źródło: Pokemon GO Live