Co warto wiedzieć o Motoroli moto g7?

Motorola zaprezentowała swoje najbardziej wydajne, najinteligentniejsze i najbardziej wciągające urządzenia w historii rodziny moto g – w tym smartfony moto g7.

Motorola moto g7

Od 2013 roku, kiedy rodzina moto g wyznaczyła nowe standardy na rynku smartfonów, konsumenci coraz chętniej poszukują telefonów klasy premium w przystępnej cenie. W kolejnych generacjach produktów firma spełnia swoje główne zobowiązanie wobec użytkowników – telefony z funkcjami najwyższej klasy bez żadnych kompromisów w obszarach jakości, opłacalności oraz niezawodności.

Ze względu na różne cechy konsumentów odmienne są także ich potrzeby dotyczące smartfonów. Nowa seria moto g7 udostępnia funkcje, które są najważniejsze z perspektywy konkretnego użytkownika. 

Chcąc spełnić oczekiwania użytkowników, Motorola zgodnie z zapowiedziami wprowadza cztery wersje swojego bestsellerowego smartfonu — z lepszymi aparatami, dłuższym czasem działania baterii, szybszym przetwarzaniem i powiększonymi wyświetlaczami. 

Moto g7 plus: Najlepsza jakość obrazu. 

Nowa moto g7 plus powstała, aby umożliwić robienie najlepszych zdjęć i dotrzymywać kroku dynamicznemu trybowi życia – dlatego wyróżnia się przodującymi w tej klasie technologiami fotograficznymi i dużą szybkością reakcji. Niewielki ruch czy słabe warunki oświetleniowe nie są problemem dla systemu dwóch aparatów 16 MP i 5 MP z optyczną stabilizacją obrazu. Ponadto nowe oprogramowanie aparatu i sztuczna inteligencja ułatwiają fotografowanie na profesjonalnym poziomie dzięki takim fantastycznym funkcjom jak inteligentna kompozycja i automatyczne robienie zdjęć po wykryciu uśmiechu.

Użytkownik ma pewność, że nie umknie mu jakiekolwiek wspaniałe ujęcie, a także otrzymuje do dyspozycji pojemną baterię z najszybszą ładowarką w rodzinie moto g – TurboPower 27W, która zapewnia 12 godzin działania po zaledwie 15 minutach ładowania1. W połączeniu z procesorem Snapdragon™ 636 jest to najszybsza moto g w historii. Zastosowany w smartfonie nowy ultrapanoramiczny wyświetlacz Max Vision 6,2” o rozdzielczości Full HD+ oferuje realistyczne wrażenia, których elementem jest także krystalicznie czysty dźwięk emitowany przez głośniki stereo z technologią Dolby AudioTM. 

Motorola moto g7
Motorola moto g7

Moto g7: Zobacz. Uwiecznij. Pokaż w swoim stylu.

Nowa moto g7 znacznie ułatwia rejestrowanie, tworzenie i udostępnianie ciekawych materiałów. Ultrapanoramiczny wyświetlacz Full HD+ Max Vision o przekątnej 6,2” ożywia filmy i zdjęcia. System dwóch aparatów 12 MP i 5 MP udostępnia efekt rozmycia, kolor spotowy, funkcję automatycznego robienia zdjęć po wykryciu uśmiechu i  Google LensTM, wyzwalając kreatywność i ułatwiając interakcję z otoczeniem.

Moto g7 jest o 50% szybsza od modelu poprzedniej generacji i umożliwia nawet najbardziej intensywne tworzenie materiałów dzięki dynamicznej platformie Snapdragon™ 6322. Ładowarka TurboPower i bateria działająca cały dzień sprawdzą się nawet podczas najdłuższych sesji kreatywnych1. Odświeżone wzornictwo z profilowanym szkłem Gorilla Glass sprawia, że wygląd tego smartfonu dorównuje jego wydajności.

Moto g7 power: Ogromna pojemność baterii. Rozrywka bez ograniczeń.

Moto g7 power to nowy model w rodzinie moto g, który powstał jako odpowiedź na główny problem użytkowników smartfonów: czas działania baterii. Wyposażyliśmy moto g7 power w baterię o przodującej w branży pojemności 5000 mAh, umożliwiającą pracę i rozrywkę przez 60 godzin (2,5 doby) po jednym naładowaniu. Gdy telefon potrzebuje zastrzyku energii, ładowarka TurboPowerTM zapewni wiele godzin działania po zaledwie kilkunastu minutach ładowania, pozwalając na szybki powrót do ulubionych zajęć.1 Na zachwycającym ultrapanoramicznym wyświetlaczu HD+ Max Vision o przekątnej 6,2” można wykorzystać ogromną pojemność baterii do oglądania ulubionych filmów i grania w gry. Moto g7 power jest wyposażona w wydajną platformę Snapdragon™ 632, która szybko reaguje na każdą czynność użytkownika. 

Motorola moto g7 (dualSIM)

Moto g7 play: Kompaktowa konstrukcja. Potężna wydajność.

Pozory mylą — mimo swoich niewielkich wymiarów moto g7 play to urządzenie, z którym można zapomnieć o spowolnieniach. Za sprawą platformy Snapdragon™ 632, moto g7 play jest o 60% szybsza od modelu poprzedniej generacji3. Jej kompaktowa konstrukcja obejmuje ultrapanoramiczny wyświetlacz HD+ Max Vision o przekątnej 5,7” i proporcjach 19:9, który umożliwia szybki dostęp do multimedialnej rozrywki. A jeśli stanie się coś wyjątkowego, uwiecznienie tej chwili ułatwi aparat główny o rozdzielczości 13 MP z autofocusem z detekcją fazy PDAF i zerowym opóźnieniem migawki, aby w mgnieniu oka ustawić ostrość na fotografowanym obiekcie.

Wyjątkowe Moto Ulepszenia

Smartfony moto g najnowszej generacji są wyposażone w wyjątkowe Moto Ulepszenia, które ułatwiają i uprzyjemniają korzystanie z telefonu. Nowo zaprojektowana funkcja nawigacji jednym przyciskiem (One Button Nav) zastępuje przyciski nawigacyjne jednym prostym paskiem ekranowym. Jej połączenie z systemem AndroidTM 9.0 Pie sprawia, że każde przeciągnięcie, stuknięcie i przytrzymanie działa jeszcze lepiej. Ponadto udoskonalono funkcję robienia zrzutów ekranu trzema palcami, dzięki czemu od teraz wykonywane zrzuty mogą przekraczać długość ekranu oraz umożliwiają natychmiastową edycję grafiki. W połączeniu z ulubionymi Akcjami gestów Moto, takimi jak szybkie rejestrowanie, latarka i uważny ekran, korzystanie ze smartfonu jest proste jak nigdy dotąd.

Nowa rodzina moto g7. ma znaczenie. 

Dostępność i ceny:

  • Moto g7 będzie dostępna w Polsce od 15.02.2019 r.  w sugerowanej cenie 1199 zł. 
  • Moto g7 plus będzie dostępna w Polsce od 15.02.2019 r. w sugerowanej cenie 1399 zł.
  • Moto g7 power będzie dostępna w Polsce od 15.02.2019 r. w sugerowanej cenie 899 zł.
  • Moto g7 play będzie dostępna w Polsce od 15.02.2019 r. w sugerowanej cenie 699 zł.

MOTOROLA, stylizowane logo M, MOTO oraz rodzina znaków MOTO są znakami towarowymi firmy Motorola Trademark Holdings, LLC. Android jest znakiem towarowym Google LLC. Dolby, Dolby Audio i symbol podwójnego D są znakami towarowymi Dolby Laboratories. Qualcomm i Snapdragon są znakami towarowymi Qualcomm Incorporated, zarejestrowanymi w USA i innych krajach. Qualcomm Snapdragon jest produktem Qualcomm Technologies, Inc. i/lub podmiotów zależnych. Wszystkie inne znaki towarowe należą do odpowiednich właścicieli. © 2019 Motorola Mobility LLC. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Zastrzeżenia

Funkcje i dane techniczne różnią się w zależności od operatora sieci komórkowej i mogą ulec zmianie bez powiadomienia ani zobowiązań. Niektóre funkcje, funkcjonalność i specyfikacja produktu mogą zależeć od sieci i podlegać dodatkowym warunkom oraz opłatom. Przed zakupem należy się zapoznać ze szczegółowymi informacjami o produkcie w ofercie danego operatora sieci komórkowej.

1 Wszystkie dane dotyczące żywotności baterii są podane w przybliżeniu i na podstawie mieszanego profilu wykorzystania przez przeciętnego użytkownika, z uwzględnieniem trybów działania i gotowości w optymalnych warunkach sieciowych. Rzeczywisty czas działania baterii różni się w zależności od wielu czynników, takich jak moc sygnału, ustawienia sieci i urządzenia, temperatura, stan baterii i wzorce wykorzystania. 

2 Porównanie wydajności między moto g7 a moto g6. Ogólne wyniki testu Antutu odpowiednio 108 237 i 71 790.

3 Porównanie wydajności między moto g7 play a moto g6 play. Ogólne wyniki testu Antutu odpowiednio 93 775 i 58 117.

źródło: komunikat prasowy