„MyScript Calculator 2” do pobrania za darmo na Androida

Wyjątkowa aplikacja kalkulatora „MyScript Calculator 2” będzie dostępna do pobrania za darmo ze sklepu Google Play przez najbliższy tydzień.

logo aplikacji mobilnej MyScript Calculator

Jeśli chcesz w końcu porzucić ołówek i kartkę papieru, aby rozwiązywać zaawansowane zadania matematyczne, to prawdopodobnie pokochasz aplikację MyScript Calculator 2 na urządzenia z systemem Android.

W przeciwieństwie do innych aplikacji kalkulatorów, które używają klawiszy numerycznych i innych symboli z wirtualnej lub fizycznej klawiatury QWERTY, MyScript Calculator 2 rozwiązuje ręcznie zapisane równania i od razu podaje odpowiedzi.

Możesz zarysować cyfry, jeśli chcesz zmienić liczbę w równaniu, wystarczy dorysować symbol procenta (%), aby obliczyć procent, i „?” może być użyty jako zmienna. Możesz także przeciągać i upuszczać liczby, a nawet jeśli równanie korzysta z wielu linii, nadal jest traktowane jako jeden problem do rozwiązania.

Przeczytaj także: PhotoMath pomoże w matematyce

Po zainstalowaniu aplikacji przejdziesz przez krótki samouczek. Po zapoznaniu się z koncepcją zaczynasz używać palca do wpisywania równań na ekranie dotykowym telefonu z systemem iOS lub Android. Równanie jest odczytywane przez aplikację i szybko przekształca się z pisma ręcznego w tekst łatwy do odczytania. Tak samo szybko pojawia się rozwiązanie danego równania.

https://youtu.be/V5FHYvT3b4Q

W aplikacji możesz obliczyć nawet pierwiastek kwadratowy, zadania z algebry, trygonometrii i wiele więcej. Obliczenia i odpowiedzi można zapisać, a każdy problem można udostępnić znajomym za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Screen aplikacji mobilnej „MyScript Calculator 2”
Screen aplikacji mobilnej „MyScript Calculator 2”

Przez najbliższy tydzień aplikacja w wersji na Androida jest dostępna za darmo (zamiast 12,99 zł), niestety appka na urządzenia z systemem iOS kosztuje 13,99 zł i nie uruchomiono tam żadnej promocji.

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: phoneArena