Jak sprawdzić swoje pierwsze pobrane aplikacje na iOS-ie?

Zastanawiasz się, które aplikacje mobilne zainstalowałeś jako pierwsze na swoim urządzeniu z systemem iOS – oto szybki poradnik jak dotrzeć do listy Twoich pierwszych appek!

Jak odnaleźć w sklepie App Store aplikacje, które zainstalowałem na iPhonie jako pierwsze?
Jak odnaleźć w sklepie App Store aplikacje, które zainstalowałem na iPhonie jako pierwsze?

Myślenie o przyszłości bywa ekscytujące, a życie chwilą daje radość. Z kolei wycieczki w przeszłość i przywoływanie miłych wspomnień to najlepszy sposób, by poczuć w środku przyjemne ciepło. Aplikacje to część naszego życia, więc ta reguła odnosi się także do nich.

Każdy z nas ma własne ulubione gry i aplikacje, ale wszyscy możemy pozwolić sobie na odrobinę sentymentu, odświeżając nieco zakurzone tytuły.

Przeczytaj również: Jak zablokować usunięcie lub instalację aplikacji pod iOS-em?

Gotowi na prywatną podróż do krainy mobilnych wspomnień?

  1. Zacznij od uruchomienia aplikacji App Store.
  2. Następnie stuknij w swoją ikonę profilową w prawym górnym rogu ekranu (widoczna w zakładkach DziśGryAplikacjeUaktualnienia).
  3. Teraz stuknij w Kupione.
  4. Zobacz listę wszystkich aplikacji pobranych na Twoje urządzenie w kolejności chronologicznej.
App Store - Kupione aplikacje i gry
App Store – Kupione aplikacje i gry

Najstarsze aplikacje znajdują się na samym dole listy – ja musiałem się nieźle naskrolować, żeby dotrzeć do moich pierwszych aplikacji z 2010 roku…

Pozostaje tylko przewinąć na sam dół strony, aby poczuć rozbudzającą wspomnieni a falę nostalgii. Niektórych aplikacji juz dawno nie ma…

Jeżeli wybrana gra lub aplikacja znajduje się nadal na Twoim urządzeniu, możesz od razu ją otworzyć A jeśli zdarzyło Ci się ją usunąć lub nigdy nie została dodana do urządzenia z systemem iOA, z którego obecnie korzystasz – nie wszystko stracone! O ile wciąż jest dostępna w sklepie App Store, możesz pobrać ją ponownie i ożywić dawne emocje.

Lista Twoich pierwszych aplikacji, które pobrałeś ze sklepu App Store
Lista Twoich pierwszych aplikacji, które pobrałeś ze sklepu App Store

Śmiało, pobraniowe wspomnienia czekają! Jakie aplikacje znajdują się w Waszych Top 5 pierwszych aplikacji, które pobraliście na iPhone’a? Dajcie znać w komentarzu!

źródło: App Store Polska