Drugi sezon „Sex Education” ? oficjalnie zapowiedziany!

Niezwykle popularny, zabawny i inteligentny serial „Sex Education” będzie miał drugi sezon – Netflix opublikował właśnie zapowiedź kontynuacji tej serii.

„Sex Education„ (2. sezon) - Otic Milburn dochodzi z drugim sezonem!
„Sex Education„ (2. sezon) – Otic Milburn dochodzi z drugim sezonem!

Drugi sezon serialu typu „young adults” pod tytułem Sex Education został oficjalnie zapowiedziany ku ogromnej uciesze fanów. Inspirująca, ale zarazem prowokująca seria zachwyciła publiczność na całym świecie, gdy została po raz pierwszy została wydana w styczniu tego roku. Serwis Netflix ujawnił, że szacunkowo ponad 40 milionów gospodarstw oglądało tytuł w ciągu pierwszych czterech tygodni.

Fani edukacji seksualnej nie tylko dla nastolatków, otrzymali tym samym dobre wieści. Widzowie na całym świecie zakochali się w obsadzie charakterystycznych postaci i zapewne  liczyli na takiego newsa. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o drugim sezonie edukacji seksualnej.

Przeczytaj także: Aktorzy z „Sex Education” uczą się użytecznych polskich słówek

Czy Maeve Wiley zostanie wydalona ze szkoły? Czy Eric wytrzyma rozłąkę (wiadomo z kim)? Czy Otis Milburn będzie nadal prowadził prowadził porady seksualne w starej szkolnej toalecie? No i kiedy zostanie wydany drugi sezon Sex Education na Netfliksie?

Drugi sezon serialu Sex Education jest już zapowiedziany, ale musimy jeszcze dowiedzieć się, kiedy trafi na ekrany. Pierwszy sezon pojawił się na platformie streamingowej 11 stycznia tego roku. Tak więc najprawdopodobniej drugi sezon nie zawita tak szybko jak czytamy w zapowiedzi – „wkrótce” to pojecie względne… W sumie w ramach drugiego sezonu zamówiono osiem nowych odcinków ze względu na zapotrzebowanie fanów. Sama produkcja i zdjęcia mają się rozpocząć wiosną 2019 roku w Wielkiej Brytanii.

O czym będzie fabuła 2. sezonu „Sex Education”?

OSTRZEŻENIE: W dalszej części pojawiają się spoilery z pierwszego sezonu serialu!

W ostatnim odcinku serialu pojawiło się kilka niedokończonych wątków, które zapewne będą miały swoją kontynuację w kolejnej serii. Mianowicie, możemy spodziewać się rozwiązania i uporządkowania uczuć między Otisem, Olą i Maeve.

Pojawia się również pytanie, czy Maeve zostanie wydalona z Moordale High School. W jaki sposób Jackson poradzi sobie ze swoimi wyniosłymi rodzicami? Oraz jak potoczą się losy Adama po wysłaniu do szkoły wojskowej, gdy wreszcie uporał się ze swoją seksualnością?

I oczywiście fani będą czekać, aby obejrzeć Erica i podążać za jego oryginalnością i bezpretensjonalnym sposobem bycia, pomimo uprzedzeń innych… Potencjalny romans między Jean i Jakobem będzie również (miejmy nadzieję) kontynuowany w kolejnych odcinkach!

źródło: Express.co.uk via Netflix Polska