Pokonaj mrok w klimatycznej grze mobilnej „Seashine”

W mrocznych głębinach oceanu żyją dziwaczne rośliny i potężne stworzenia morskie – przekonaj się grając w „Seashine”.

Gra mobilna „Seashine”

W grze mobilnej Seashine wcielasz się w odważnie połyskująca meduzę – to prawdziwy test wytrzymałości. Czy zdołasz przetrwać w pięknej i przerażająco niebezpiecznej morskiej otchłani? Na początku wszystko wygląda wspaniale: przemierzasz podwodne jaskinie, pożerając świecące rybki, które dodają energii i punktów.

Pamiętaj jednak, że w tym świecie jesteś ofiarą znajdującą się gdzieś pośrodku łańcucha pokarmowego. Nie minie wiele czasu, a na swojej drodze spotkasz przerażajace stworzenia. Niektóre potraktują Cię łaskawie i obojętnie przepłyną obok, a inne będą gryźć lub parzyć. Uważaj szczególnie na gigantyczną mutamarę, która chce połknąć Cię w całości. Musisz przed nią uciekać! Pamiętaj też, żeby dobrze się odżywiać. Jeśli tego nie dopilnujesz, przestaniesz świecić i znikniesz w ciemności.

Na szczęście masz sposoby, aby się bronic. Zbieraj gwiazdy rozsiane po generowanym losowo podwodnym świecie Seashine, aby wyrosnąć na szybkiego i silnego członka swojego gatunku. Jeśli chcesz, zebrane gwiazdy możesz wymieniać na ratujące życie zdolności. Co powiesz na umiejętność wywoływania fali uderzeniowej?

Może Cię także zainteresować: „Shine: Journey of Light” – gra, dzięki której czujesz się jak we śnie

Dodatkowo w grze znajdziesz encyklopedie pełną wpisów na temat napotykanych przedstawicieli podmorskiej fauny i flory. Zawiera ona także przydatne wskazówki. Czy wiesz na przykład, jak pozbyć się pasożytniczej parakuki? To proste: wystarczy otrzeć się o kryształy i po sprawie.

Zrzuty ekranu z gry „Seashine”

Subtelna ścieżka dźwiękowa gry, którą dopełnia urzekający śpiew wielorybów, doskonale podkreśla miejscami odprężający klimat Seashine.

Wypłyń na głębię pobierając bezpłatną grę na urządzenia z systemami iOS i Android:

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: App Store Polska