Apple Music w American Airlines bez potrzeby kupowania Wi-Fi

Od 1 lutego 2019 roku, subskrybenci usługi Apple Music, którzy podróżują  z American Airlines, nie muszą kupować pakietów Wi-Fi, aby słuchać muzyki ze swojej biblioteki.

Muzyka z Apple Music za darmo przez Wi-Fi w American Airlanes

Apple i American Airlines ogłosiły, że w samolotach tej linii lotniczej subskrybenci Apple Music mogą słuchać muzyki w dowolnym kraju w Stanach Zjednoczonych. Lot z satelitarnym Wi-Fi Viasat będzie bezpłatny. American Airlines to pierwsza komercyjna linia lotnicza, która zapewnia dostęp do Apple Music za pośrednictwem bezpłatnego łącza Wi-Fi.

Dla większości podróżujących, muzyka do słuchania samolotu jest równie ważna, jak to, co pakują do walizki – powiedział wiceprezes Apple Music firmy Apple Oliver Schusser. Wraz z dodaniem Apple Music podczas lotów w Ameryce, klienci mogą przestać martwić się o to, że nie pobrali jakichś utworów przed lotem. Subskrybenci mogą słuchać online swoje ulubione utwory i wykonawców podczas lotu.

Przesyłanie strumieniowe (streaming) jest ograniczone do osobistej biblioteki, globalnego strumienia Beats 1 lub wybranych list odtwarzania. Wyszukiwanie największej biblioteki Apple Music nie jest bezpłatne, ale można to zrobić wykupując odpowiedni pakiet połączenia Wi-Fi.

Aby cieszyć się muzyką podczas lotu, klienci na samolotach wyposażonych w Viasat mogą bez ograniczeń łączyć się ze stroną portalu applemusic.com/americanairlines w sieci Wi-Fi i logować się, korzystając z subskrypcji Apple Music. Klienci, którzy nie mają jeszcze subskrypcji Apple Music, mogą pobrać Apple Music, zarejestrować się na pokładzie i uzyskać darmowy dostęp przez trzy miesiące.

Może Cię także zainteresować:

Polacy bardzo rzadko korzystają z Wi-Fi na lotniskach?

źródło: Apple Newsroom