iPhone 11 z realistyczną koncepcją potrójnej kamery

Choć następcy iPhone’ów XR, XS i XS Max nadejdą dopiero jesienią, to w sieci roi się od wyobrażeń kolejnego iPhone’a 11 – zobacz jak mógłby wyglądać iPhone z potrójną kamerą.

Koncepcja iPhone'a 11 z potrójną kamerą

Widzieliśmy już sporo konceptów na temat kolejnego iPhone’a. Na szczęście zamiast szkaradnego kwadratu z potrójnym modułem kamer, Gunho Lee (ConceptsiPhone) stworzył własną wizję z przedłużonym owalnym modułem kamer. Choć nie jest to najpiękniejsze, to chyba najbardziej realistyczne i możliwe do wprowadzenia przez Apple’a.

Rolę lampy błyskowej, zamiast czterech diod LED, miałby pełnić pierścień wokół kamer, który zapewne byłby nieco grubszy i większy.

Z innych przypuszczeń na temat kolejnej generacji iPhone’a 11 coraz częściej pojawia się doniesienia na temat mniejszego wcięcia, tzw. notcha.

Przeczytaj również: Projekt iPhone’a X2 wygląda nieźle, ale Apple nigdy nie zrobi rozsuwanego iPhone’a!

Samo wideo z konceptem jest całkiem miłe dla oka, ale pamiętajmy, że to tylko próba wyobrażenia sobie tego, co Apple może w tym roku zaoferować fanom iPhone’ów. Wśród innych nowych funkcji, projektant wyróżnił procesor A13, ekran dotykowy z wbudowanym Touch ID i produkt (RED). Wspomniano również o wyświetlaczu 120 Hz, który, choć jest oczekiwany przez entuzjastów, nie wydaje się czymś więcej niż pobożnym życzeniem i spekulacją w tej chwili.

Całe wideo możesz obejrzeć poniżej:

Co sądzisz o tej najnowszej koncepcji renderingu iPhone’a 11? Daj nam znać w komentarzu poniżej.

źródło: 9TO5Mac via ConceptsiPhone