Serial „Nightflyers” pojawi się 1 lutego na Netflixie

Najnowszy serial oryginalny pt. „Nightflyers” na podstawie prozy George R.R. Martina pojawi się w serwisie Netflix 1 lutego, a juz teraz możesz obejrzeć oficjalny zwiastun.

Nightflyers Netflix Original

Serial Nightflyers powstał na podstawie powieści science fiction autora „Gry o tron” George’a R.R. Martina (który jest także producentem wykonawczym serialu). Pierwszy sezon pojawi się w serwisie Netflix na całym świecie w piątek 1 lutego 2019 roku, czyli za niecałe 2 tygodnie.

Pierwszy sezon Nightflyers składa się z 10 odcinków i po raz pierwszy był emitowany na Syfy w grudniu 2018 r., o czym pisałem już w zeszłym roku.

Akcja toczy się w 2093 roku na pokładzie zaawansowanego statku o nazwie The Nightflyer, kiedy to bohaterowie wyruszają na ekspedycję na skraj naszego Układu Słonecznego w nadziei na nawiązanie kontaktu z życiem pozaziemskim. Kłopoty zaczynają się gdy naukowcy natrafiają na przerażające i niespodziewane wydarzenia.

W serialu Nightflyers wystąpili m.in.Gretchen Mol (Dr Agatha Matheson), Eoin Macken
(Karl D’Branin), David Ajala (Roy Eris), Sam Strike (Thale), Maya Eshet (Lommie), Angus Sampson (Rowan), Jodie Turner-Smith (Melantha Jhirl), Brían F. O’Byrne (Auggie), Phillip Rhys
(Murphy) i Miranda Raison.

Ten tytuł powinien być dobrym wyborem dla tych, którzy uważają, że „Zagubieni w kosmosie” było dobrą rozrywką, ale za bardzo infantylną.

Pierwsze recenzje krytyków dotyczące serialu były różne, ale reakcje widzów były bardziej pozytywne. Nie pozostało nic innego jak przekonać się samemu. Tymczasem możesz obejrzecćzwiastun serialu:

Serial Nightflyers będzie dostępny w serwisie Netflix pod poniższym linkiem:

Oglądaj na Netflix (Przycisk)

źródło: Netflix Polska