„Weird City” to dziwaczny serial sci-fi, który dodaję do swojej listy!

Nowy serial komediowy science fiction pt. „Weird City” Jordana Peele’a i Charliego Sandersa trafi do serwisu YouTube 13 lutego 2019 – zobacz zwiastun.

Kadr z serialu „Weird City” (YouTube Originals)

Jeśli skończyłeś wszystkie ścieżki w filmie „Black Mirror: Bandersnatch” i nadal jesteś głodny szaleństwa science fiction, nie obawiaj się. Jordan Peele stworzył serial pt. Weird City zawierający w sobie trochę humoru i przerażającej fantastyki naukowej z naprawdę niezłą obsadą. Po obejrzeniu pierwszego oficjalnego zwiastuna wygląda na to, że będzie to na tyle dziwaczny serial, że aż warto go będzie obejrzeć.

Tytułowe dystopijne „dziwaczne miasto”, to miejsce z którego zniknęła klasa średnia, a ludzie zostali podzieleni biednych i bogatych. Ci drudzy mają własne zamknięte enklawy, natomiast miejsce gdzie żyje biedota istnieje w ich umysłach jako najstraszniejsze miejsce na świecie.

W Weird City nie zabraknie technologii, która zastępuje bezpośrednią interakcję międzyludzką, a pary dopasowane są na podstawie pasującego kodu DNA!

Jeśli spodziewacie się kolejnego Czarnego Lustra, to Weird City jest tylko w połowie tego typu serialem, bowiem wygląda na to, że więcej będzie śmiechu przez łzy, niż strasznych o nasza egzystencję. Choć pewnie nie zabraknie głębszych refleksji, ponieważ cała seria antologii porusza różne tematy, które nie są dalekie od współczesnych obsesji amerykańskich: randki online, fitness i media społecznościowe to tylko niektóre z nich.

Obejrzyj oficjalny zwiastun serialu „Weird City” od YouTube Originals:

Serial będzie dostępny dla subskrybentów niedostępnego jeszcze w Polsce serwisu YouTube Premium (YouTube Originals) od 13 lutego 2019 roku.

W serialu wystąpili tacy aktorzy jak: Awkwafina (Crazy Rich Asians), Mark Hamill (Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy), Michael Cera (Arrested Development), Laverne Cox (Orange Is The New Black), Rosario Dawson (Jane the Virgin), Steven Yeun (Burning), Gillian Jacobs (Love), Yvette Nicole Brown (Community), Ed O’Neill (Modern Family), Dylan O’Brien (Teen Wolf) oraz Sara Gilbert (The Conners).

Więcej o usłudze YouTube Premium:

Subskrybenci YouTube Premium mogą bezpłatnie oglądać filmy i seriale YouTube Originals, gdy tylko zostaną udostępnione. Zajrzyj na kanał YouTube Originals, gdzie znajdziesz już opublikowane treści. Seriale i filmy YouTube Originals można też kupić w wybranych krajach, w których usługa YouTube Premium nie jest dostępna. Jeśli mieszkasz w kraju, gdzie nie ma YouTube Premium, sprawdź, czy tytuł jest dostępny w Filmach i TV Google Play.