Pobierz aplikację mobilną 27. Finału WOŚP i wspieraj przez smartfona

W niedzielę 13 stycznia 2019 roku już po raz 27. zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy Jurka Owsiaka – dzięki aplikacji mobilnej WOŚP możesz pomagać przez smartfona i zostać #WOŚPoznawcą.

Oficjalna aplikacja mobilna 27. WOŚP

Tegoroczna edycja aplikacji mobilnej 27. WOŚP niewiele różni się od wersji z poprzednich lat i jeśli posiadasz ją na swoim smartfonie, to z pewnością już ją zaktualizowałeś. Dzięki aplikacji możesz śledzić najważniejsze statystyki dotyczące zebranych pieniędzy i przede wszystkie wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy z dowolnego miejsca.

W appce 27. WOŚP nie zabrakło także quizu ze znajomości najważniejszych faktów z historii istnienia WOŚP. Jeśli odpowiesz poprawnie na pytania możesz zostać WOŚPoznawcą i podzielić się tym w mediach społecznościowych.

Kolor oprawek? Czerwony. Który to finał? Dwudziesty siódmy. Kto może zostać WOŚPoznawcą? Ty? Spróbuj swoich sił w wyzwaniu pod szyldem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Przeczytaj także: eSkarbonki Mastercarda nowoczesnym sposobem na wspieranie WOŚP

Oto co przygotowano w quizie:

  • 9 poziomów i 5 szans na każdym z nich,
  • podstępnie skonstruowane pytania, czas ucieka, nie ma przebacz.
  • A, B czy C? Telefon do przyjaciela?
  • WOŚP. Woodstock. Owsiak. WOŚP. Zręczność i spostrzegawczość.

Zaraz, zaraz, ale tutaj chodzi o pomaganie. Aplikacja 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to przede wszystkim:

  • Aktualności prosto od Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
  • Wsparcie, możesz wysłać SMS-a o treści SERCE na numer 75 565,  numer będzie aktywny od 1 do 22 stycznia 2019 (koszt wysłania jednej wiadomości SMS wynosi 5 zł netto (6,15 zł z VAT).
  • lub wysłać przelew przez smartfona za pomocą systemu płatności PayU. Czym chcesz i ile chcesz. Ważne, że pomagasz.
  • Statystyki, które są aktualizowane w czasie rzeczywistym!
Zrzuty ekranu z aplikacji mobilnej 27. Finału WOŚP
Zrzuty ekranu z aplikacji mobilnej 27. Finału WOŚP

Pobierz aplikację mobilną WOŚP na smartfona ze sklepu Google Play lub App Store i wybierz zakładkę Datki, aby wysłać SMS-a zasilającego konto (szczegóły na temat kosztu SMS-a znajdziesz w aplikacji):

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

Oglądaj 27. Finał WOŚP online w internecie na oficjalnym kanale WIelkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na YouTubie, lub korzystając z poniższego odtwarzacza:

źródło: Fundacja WOŚP