Naucz się programować z aplikacją mobilną „Py – Learn to Code”

Nauka programowania to klucz do sukcesu – pomoże Ci zarobić pierwszy milion (albo miliard), zyskać uznanie, a może nawet ocalić świat (tak w ramach pobocznego projektu).

Appka „Py – Learn to Code”

Może się wydawać, że potrzeba sporo czasu, żeby stać się wielkim graczem w branży. W rzeczywistości wystarczy tylko sięgnąć po aplikację mobilną Py – Learn to Code, która zwiera krótkie minilekcje w formie gier, które możesz włączyć gdziekolwiek jesteś.

Określ swój poziom i wybierz cel – możliwe, że przygotowujesz się do rozmowy kwalifikacyjnej albo chcesz rozwinąć swoje umiejętności, napisać aplikację lub nauczyć się nowego języka. Następnie wybierz język programowania, w którym chcesz pracować (Swift, SQL, JavaScript, HTML, Java lub Python).

To tyle, możesz zaczynać. Każdy poziom zawiera fiszki i zadania – ułóż polecenia w prawidłowej kolejności, uzupełnij puste pola i odpowiedz na pytania quizowe, aby sprawdzić swój postęp.

Może Cię także zainteresować: Najpopularniejsze języki programowania (styczeń 2019 r.)

Pod koniec każdej rundy otrzymujesz gwiazdki. W aplikacji wyświetla się również Twój postęp (w procentach) w nauce danego języka. Ta funkcja powinna dodatkowo zmotywować osoby, które uwielbiają rywalizację.

Codziennie możesz wyznaczać sobie cele. Aplikacja Py – Lear to Code wcale nie zabierze Ci dużo czasu — zwykli użytkownicy potrzebują trzech, a zapaleni programiści — dziesięciu minut dziennie.

Zrzuty ekranu z aplikacji „Py – Learn to Code”
Zrzuty ekranu z aplikacji „Py – Learn to Code”

Być może juz wkrótce w Twojej głowie zrodzi się pomysł wart miliony!

Aplikację Py – Learn to Code pobierzesz za darmo ze sklepu App Store na iOS-a lub Google Play na Androida:

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: App Store Polska