Pierwszy zwiastun serialu „Russian Doll” – umieranie nie ma końca…

Najpierw życie daje Ci popalić, a później umierasz… i umierasz… i umierasz – zobacz zwiastun serialu „Russian Doll”, którego emisja już 1 lutego 2019 roku na Netfliksie.

„Russian Doll” serial Netflix

Natasha Lyonne nie może przestać umierać w zwiastunie serialu komediowym Amy Poehler zatytułowanym Russian Doll (Rosyjska lalka). Scenariusz serialu „Russian Doll” został wymyślony przez Lyonne (która jest także producentem wykonawczym) oraz Leslye Headland.

Serial opowiada historię Nadii (Lyonne), młodej kobiety, która wybiera się  na dzikie nowojorskie party. Ale zamiast szaleć na parkiecie, wieczór Nadii kończy się nieszczęśliwym wypadkiem i jej przedwczesną śmiercią.

Jednak zamiast podróżować do zaświatów, Nadia jest pozornie zmuszona do ponownego przeżywania tej samej nocy w kółko, umierając za każdym razem w nowych (i coraz bardziej zabawnych) okolicznościach.

Na końcu zwiastuna widzimy jak Nadia uwięziona w skazanej na zagładę windzie zbliża się ku ziemi wraz z młodym chłopakiem, który mówi, że „mam to gdzieś, ciągle umieram”…

Obejrzyj oficjalny zwiastun serialu:

Pierwszy sezon serialu już 1 lutego 2019 roku w serwisie Netflix:

Oglądaj na Netflix (Przycisk)