O czym przeczytasz w 6. numerze magazynu „Netfilm”?

W szóstym numerze dwumiesięcznika „Netfilm” znajdziesz jak zwykle recenzje i opisy ponad 100 filmów i seriali dostępnych w ofercie platform streamingowych VOD.

Okładka 6. numeru magazynu Netfilm

W styczniowo-lutowym wydaniu Netfilmu przeczytasz miedzy innymi, na które z filmowo-serialowych premier warto zwrócić uwagę na Netfliksie, Showmaksie, HBO GO i Amazon Prime Video. Wśród tytułów znajdziemy finałowy sezon Serii Niefortunnych Zdarzeń, 5. serię kultowego Luthera z Idrisem Elbą, kontynuację Star Trek: Discovery, Wodnikowe wzgórze, Sex Education i 3. sezon Detektywa z Mahershalą Alim w roli głównej.

Magazyn dostępny jest w sprzedaży w kioskach i salonikach prasowych od środy 9 stycznia 2019 r.

Dodatkowo przeczytasz recenzje głośnych produkcji z ostatnich miesięcy: Homecoming, The Kominsky Method, Roma, Making a Murderer 2, Chilling Adventures of Sabrina, Narcos: Meksyk,1983, Press i wielu innych.

Ponadto redakcja magazynu wybrała 10 najlepszych seriali i filmów, które w najbliższych tygodniach koniecznie trzeba zobaczyć.

TOP 10 seriali 2018 roku, które musisz obejrzeć

Czasopismo będzie także świetnym przewodnikiem po zasobach platform streamingowych dostępnych w Polsce. Dzięki uporządkowanym tytułom według gatunków, znajdziemy te przeznaczone dla dzieci, komedie, filmy i seriale sensacyjne, horrory, science fiction, fantasy, najlepsze dokumenty i dramaty, nowości, hity ostatnich miesięcy oraz ponadczasową klasykę.

TOP 10 filmów i seriali wg Netflimu (styczeń 2019)
TOP 10 filmów i seriali wg Netflimu (styczeń 2019)

W najnowszym numerze Netfilmu poznamy bliżej sylwetki Henry’ego Cavilla (Superman v Batman), którego w tym roku zobaczymy w tytułowej roli w netfliksowym Wiedźminie oraz znanej z m.in. z Ozark, robiącej coraz większą karierę Julii Garner.

Sylwetki (Netfilm nr 6. styczeń-luty 2019)
Sylwetki (Netfilm nr 6. styczeń-luty 2019)

Oprócz tego przeczytamy także o najgorszych więzieniach świata, superbohaterze kryjącym się za pseudonimem Arrow oraz o najgorszym, jakiego można sobie wyobrazić obrońcy Stambułu (The Protector).

Może Cię także zainteresować:

Z Netflixa korzysta już ponad 137 mln użytkowników na świecie

źródło: Netfilm