Dystopijna apokalipsa w filmie „IO” już 18 stycznia na Netfliksie

Zobacz pierwszy zwiastun filmu oryginalnego Netfliksa pt. „IO”, którego premiera zapowiedziana została na 18 stycznia 2019 roku.

Film oryginalny Netflix IO (18 stycznia 2019)

Już za dziewięć dni, w piątek 18 stycznia 2019 r., Netflix udostępni nowy postapokaliptyczny film science-fiction zatytułowany „IO”, a już dzisiaj możemy obejrzeć pierwszy oficjalny zwiastun.

Film został wyreżyserowany przez Jonathana Helperta. Główną rolę młodej naukowiec Sam Walden gra Margaret Qualley (The Leftovers), której zadaniem jest znalezienie sposobu, w jaki ludzie mogą przystosować się i przetrwać na zatrutej Ziemi. Większość ludzi porzuciła zieloną planetę dla kolonii na jednym z księżyców Jowisza o nazwie IO.

Jej determinacja jest ogromna, że pozostaje sama na Ziemi do momentu pojawienia się kolejnego ocalałego, granego przez Anthony’ego Mackie’ego, z którym razem zamierza dotrzeć do ostatniego wahadłowca opuszczającego Ziemię.

Przeczytaj także: Z czystym *iskrzeniem* polecam Wam film „Anihilacja”

Film wydaje się być  pochodną historycznych opowiadań science-fiction, a mianowicie Passengers, ale jest wystarczająco intrygujący, aby dać mu szansę.

Obejrzyj trailer filmu oryginalnego IO poniżej:

Film dostępny będzie pod poniższym linkiem w serwisie Netflix od 18 stycznia:

Oglądaj na Netflix (Przycisk)

źródło: Netflix Polska