Film „Mój piękny syn” od 4 stycznia w kinach

Timothée Chalamet i Steve Carell w pierwszej tak szczerej i poruszającej opowieści o losach rodziny, która musi zmierzyć się z uzależnieniem dorastającego chłopaka – zobacz zwiastun filmu.

Film „Mój piękny syn”

„Mój piękny syn” (tytuł oryg. Beautifu Boy) to najnowsze dzieło Felixa van Groeningena (nominacja do Oscara za film „W kręgu miłości”). Scenariusz filmu powstał na podstawie wspomnień Davida Sheffa i jego syna Nica, które stały się bestsellerami, zajmując pierwsze miejsca na liście New York Timesa. Producentem filmu jest Brad Pitt i jego firma Plan B, która stoi za sukcesem nagrodzonych Oscarami produkcji „Moonlight” i „Zniewolony. 12 Years a Slave”.

O czym jest film „Mój piękny syn”?

Film opowiada historię rodziny, która musi zmierzyć się z uzależnieniem dorastającego chłopaka. To opowieść o nastolatku, który poszukuje swojej drogi, o marzeniach, które prowadzą go na skraj przepaści, a także o miłości rodziców, którzy nie potrafią wypuścić swego dziecka z objęć. To pierwszy tak szczery, prawdziwy i poruszający film o rodzinie, bezwarunkowej miłości, dumie, rozczarowaniach i nadziei.

Przeczytaj również: 10 dobrych filmów, które jeszcze możesz obejrzeć online w 2018 roku!

Scenariusz do filmu, który napisali Felix van Groeningen oraz Luke Davis, powstał na podstawie powieści „Mój piękny syn” Davida Sheffa oraz „Na głodzie” Nica Sheffa.

Zobacz polski zwiastun filmu „Mój piękny syn”:

źródło: materiały dystrybutora w Polsce m2 Film