Odbierz kod na 2 mies. HBO GO przy płatności PayPal

Aby otrzymać 2 bezpłatne miesiące subskrypcji HBO GO zaloguj się z PayPal, aby odebrać własny kod promocyjny i wpisz go, płacąc z PayPal za HBO GO.

2 miesiące dostępu do HBO GO za darmo przy płatności za pomocą PayPal
2 miesiące dostępu do HBO GO za darmo przy płatności za pomocą PayPal

PayPal zorganizowało  promocję, w ramach której oferowany jest dodatkowy miesięczny okres próbny do standardowego miesięcznego okresu próbnego subskrypcji usługi wideo na życzenie  HBO GO.

W ramach promocji dostępnych jest 26 000 kodów dla osób które zarejestrowały się w witrynie lub Aplikacji, korzystając z usług PayPal jako formy płatności, oraz podały podczas tej rejestracji unikatowy kod promocyjny ze strony promocji.

Promocja na dodatkowy bezpłatny miesiąc HBO GO rozpoczęła się 20 grudnia 2018 r. i potrwa do osiągnięcia limitu kodów promocyjnych lub  31 stycznia 2019 r. w zależności od tego, które z tych zdarzeń nastąpi wcześniej.

Z kodu można skorzystać w okresie realizacji kuponu, który upływa 7 lutego 2019 r. W okresie promocji można skorzystać z niej tylko raz i przeznaczona jest tylko dla nowych użytkowników. Pierwszej rejestracji w usłudze HBO GO można dokonać wyłącznie za pośrednictwem laptopa, komputera PC, smartfona lub tabletu.

Może Cię zainteresować także:

TOP 10 filmów i seriali na HBO GO w 2018 roku

źródło: Warunki ogólne