Już 11 stycznia „dojdzie” 1. sezon serialu „Sex Education”

Zobacz zwiastun najnowszego serialu Netfliksa pt. „Sex Education”, który sprawi, że poczujesz się jakbyś znowu był w liceum…

Serial „Sex Education” 11 stycznia 2019 r. na Netflix

Netflix rozpoczyna 2019 rok od zwiastuna komediowego dramatu o dorastaniu zatytułowanego „Sex Education”. W serialu, którego premiera odbędzie się w piątek 11 stycznia 2019, zagra Asa Butterfield jako Otis, nastoletni syn terapeutki seksualnej (w tej roli niezrównanej Gillian Anderson, czyli agentki Scully z Archiwum X).

Główny bohater będzie wykorzystywał sztuczki swojej matki, aby wspiąć się na oszałamiające szczyty drabiny społecznej w szkole średniej. Nastoletni Otis nie ma wprawdzie doświadczenia w TYCH sprawach, ale ma za to matkę, która jest seksuologiem. Postanawia więc pójść w jej ślady i zaczyna udzielać cennych rad zrozpaczonym uczniom liceum Moordale High. Nie zabraknie miłości, śmiechu, lubrykantów i momentów, które pamięta się przez całe życie.

Uroczo niezręczny Otis, który ma wyjątkową relację z seksem dzięki swojej mamie, niechętnie zgadza się wykorzystać całą swoją niechcianą wiedzę w edukacji seksualnej swoich rówieśników. Oczywiście, słuchanie wszystkich swoich rówieśników ma głęboki wpływ na Otisa i uświadamia mu, że powinien zacząć praktykować to, co sam głosi…

Przeczytaj także: Mroczny serial komediowy „The End Of The F***ing World”

Serial Sex Education stworzony został przez Laurie Nunn i zapowiada się jako kolejny słodki, zabawny, inteligentny i potencjalnie wręcz prześmiewczy dramaty nastolatków serial w serwisie Netflix. Przygotuj się na emocjonalny binge watching, która sprawi, że jeszcze raz przypomnisz sobie wszystkich znajomych z liceum i będziesz ich szukać na Facebooku.

Obejrzyj polski zwiastun serialu:

Premiera serialu i zarazem powtórka z edukacji seksualnej w piątek 11 stycznia 2018 w serwisie Netflix:

Oglądaj na Netflix (Przycisk)

źródło: Netflix Polska