Nowe aplikacje mobilne, które ❤️ w grudniu 2018 r.

Jeszcze tylko kilka dni, a rok 2018 dobiegnie końca. Co by tu powiedzieć? Fajnie było! Ale zanim odpalisz sylwestrową playlistę, rzuć okiem na fantastyczne nowe aplikacje, które pobierzesz z App Store’a.

Aplikacje mobilne, które pokochaliśmy w grudniu 2018 r. (iOS)

I Love Film – B&W And Grain

Doskonałej jakości aparat wbudowany w telefon to niesłychana wygoda, ale każdy czasem tęskni za analogowymi zdjęciami z kliszy razem z ich wszystkimi niedoskonałościami. Aplikacja I Love Film – B&W And Grain umożliwia odtworzenie tych wdzięcznych mankamentów – możesz dodać efekty refleksów świetlnych albo ziarna, dzięki którym Twoje fotki nabiorą uroku vintage.

I Love Film - B&W And Grain
Zrzut ekranu z aplikacji: I Love Film – B&W And Grain

Pobierz aplikację w sklepie App Store

Neverthink: Handpicked videos

W internecie znajdziesz niezliczone filmy i materiały wideo, ale bądźmy szczerzy: nigdy nie wystarczy Ci czasu, żeby przejrzeć je wszystkie. Na szczęście aplikacja Neverthink może to zrobić za Ciebie. Teraz dostępna jest jej nowa wersja, w której możesz spersonalizować swojego „pilota do telewizora” – czyli jeszcze łatwiej skakać po kanałach!

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

Kahoot! Play & Create Quizez

Gdyby aplikacja do tworzenia quizów Kahoot! Play & Create Quizez powstała wcześniej, być może nasze szkolne sprawdziany nie byłyby takie nudne. Teraz nauczyciele mogą również skorzystać z płatnej  wersji premium, umożliwiającej układanie jeszcze ciekawszych quizów dla uczniów. Uzyskają też dostęp do biblioteki obrazów, które uatrakcyjniają układane przez nich testy, a także do szczegółowych raportów na temat wyników całej klasy.

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

„Best of 2018” w sklepie App Store, czyli najlepsze aplikacje i gry mobilne tego roku

Agenda – A new take on notes

Czy to aplikacja do notatek? A może do tworzenia listy zadań? Nie ! To Agenda – A new take on notes! Łączy ona obie funkcje – i ma też wiele innych. W dodatku otrzymała nagrodę Apple Design Award, a jej najnowsza wersja umożliwia dodawanie do notatek obrazów i załączników – wszystko po to, żeby spotkania, wykłady czy burze mózgów były jeszcze bardziej produktywne.

Agenda – A new take on notes
Zrzut ekranu z aplikacji: Agenda – A new take on notes

Pobierz aplikację w sklepie App Store

Chic Every Weather

Strój, który wszystkich olśni? Czy może praktyczny zestaw adekwatny do pogody za oknem? Z Chic Every Weather możesz mieć to i to! Ta sprytna aplikacja podsunie Ci modowe inspiracje dopasowane do panującej aury, a jednocześnie zgodnie z najnowszymi trendami.

Chic Every Weather
Zrzut ekranu z aplikacji: Chic Every Weather

Pobierz aplikację w sklepie App Store

How Are Things Made?

Dlaczego niebo jest niebieskie? Skąd się biorą dzieci? Jeśli buty skórzane robi się ze skóry, to z czego robi się buty dziecięce? To tylko niektóre trudne pytania, jakie na co dzień słyszą rodzice małych dzieci. Na szczęście powstała aplikacja How Are Things Made? – Twój wybawca w chwilach niewiedzy. Dzięki tej wyjątkowej grze dzieci mogą uczyć się o otaczającym nas świecie i dowiadywać, jak powstają zjawiska, nad którymi dorośli nawet się nie zastanawiają.

How Are Things Made?
Zrzut ekranu z aplikacji: How Are Things Made?

Aplikacja jest płatna i kosztuje 13,99 zł.

Pobierz aplikację w sklepie App Store

Apollo: Immersive illumination

Wyobraź sobie, że jesteś fotografem w XX wieku. Nagle staje przed Tobą przybysz z 2018 roku, oznajmiając: „Aplikacja Apollo: Immersive Illumination pozwala zmieniać źródło światła na zdjęciach po ich zrobieniu!”.Takie niedorzeczne stwierdzenie pewnie wywołałoby u Ciebie wybuch histerycznego śmiechu. A jednak ten podróżnik w czasie miałby rację. Za każdym razem, gdy używamy tej aplikacji, nadal wydaje się nam ona czystą magią.

Appka jest płatna i kosztuje 4,99 zł w sklepie App Store.

Pobierz aplikację w sklepie App Store

Jeśli masz ochotę na więcej, przejdź do zakładki Aplikacje w App Storze. Zespół sklepu App Store stale wyszukuje najciekawsze nowinki, dzięki którym urządzenia mobilne dają Ci jeszcze więcej możliwości.

źródło: App Store Polska