Film interaktywny „Czarne Lustro: Bandersnatch” ma wiele zakończeń!

Netflix udostępnił film interaktywny „Czarne Lustro: Bandersnatch”, w którym wybierzesz swoje zakończenie – to Ty decydujesz jak potoczy się historia.

Film interaktywny „Czarne Lustro: Bandersnatch”

Czarne Lustro: Bandersnatch to zgodnie z zapowiedziami film interaktywny ?, w którym widz decyduje jak potoczy się akcja. W trakcie filmu pojawiają się opcje do wyboru prezentowane na dole ekranu.

Aby wybrać opcje należy kliknąć na nie za pomocą myszki lub panelu dotykowego. Dlatego należy mieć pod ręką myszkę, konsolę PS4 z padem lub oglądać film na tablecie lub smartfonie. Filmu nie można odtworzyć na Apple TV lub niektórych modelach Smart TV.

O tym czy film można obejrzeć na danym urządzeniu informuje biała gwiazdka na czerwonym tle w prawym górnym rogu grafiki filmu.

Jeszcze nie obejrzałem filmu, ale na pewno dzisiaj wejdę w tę wyjątkową zabawę – bo kto by nie chciał mieć wpływu na to jak zakończy się historia? Będzie to już kolejny tytuł na Netfliksie po Kocie w butach, w którym będziemy mogli decydować o poczynaniach bohaterów. Jednak po raz pierwszy jest to film, który ma aż 5 godzin alternatywnego materiału.

Może Cie także zainteresować: Objaśnienie, jak dość do wszystkich zakończeń w „Bandersnatchu”?

Daj znać w komentarzu jak podoba Ci się tego typu rozrywka? Myślę, że Czarne Lustro jest idealnym tytułem do tego typu interakcji. Recenzenci będą mieli utrudnione zadanie, bo żeby ocenić cały materiał trzeba wypróbować wszystkie interakcje!

Poniżej możesz obejrzeć zwiastun:

Odcinek specjalny dostępny jest już w serwisie Netflix:

Oglądaj na Netflix (Przycisk)

źródło: Netflix Polska