Z „JibJab” zostaniesz gwiazdą tegorocznych e-kartek świątecznych

Dzięki aplikacji mobilnej „JibJab” możesz stworzyć wyjątkowe animowane e-kartki świąteczne, w postaci GIF-ów i teledysków – Twoi znajomi i bliscy pękną ze śmiechu!

Aplikacja mobilna JibJab

Wystarczy pobrać JibJab i wybrać zdjęcia „aktorów”, a aplikacja trochę poczaruje i gotowe. Babcia w roli hulaszczego elfa? Ubrany w błyskotki tata jako pomocnik Świętego Mikołaja? Tak świątecznej rodziny jeszcze świat nie widział.

W aplikacji masz do wyboru ponad 1000 przezabawnych e-kartek muzycznych oraz GIF-ów. Wypróbuj na przykład szablony takie jak Santa’s Twerk Shop czy Rockin’ Around the Christmass Tree. Absolutnym hitem jest też Macareindeer.

W kolekcji znajdziesz mnóstwo bezpłatnych GIF-ów. Dodatkowo możesz skorzystać z subskrypcji, aby uzyskać dostęp do kartek i teledysków premium – za niewielką cenę sprawisz sobie i bliskim wiele radości.

Przeczytaj również: „Trasa Świętego Mikołaja” od Google’a z nowościami w 2018 roku

Twórcy aplikacji JibJab włożyli w nią sporo pracy – to widać na każdym kroku. Jest prosta i szybka w obsłudze, dlatego błyskawicznie uwiniesz się z nią w wrócisz do zajadania się makowcami.

Ale to nie wszystko. Dzięki JibJab e-kartki i GIF-y możesz przesłać bliskim w wiadomościach iMessage przez cały rok. Z JibJab tegoroczne święta mogą być naprawdę wesołe!

Zrzuty ekranu z aplikacji JibJab

Aplikację pobierzesz za darmo na urządzenia z systemami iOS i Android, klikając na poniższe przyciski:

Pobierz aplikację w sklepie App StorePobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: App Store Polska

Twórz animowane cuda z „GIPHY World: AR GIF Stickers”