Twitter na iOS-a znów wyświetla nazwę appki z jakiej wysłano tweeta

W oficjalnej aplikacji mobilnej Twitter na iOS-a ponownie wyświetlana jest pełna nazwa aplikacji z jakiej zamieszczono tweeta w serwisie.

Twitter na iOS-a wyświetla nazwę aplikacji z jakiej wysłano tweeta

Na iPhone’ach i iPadach ponownie można podejrzeć w oficjalnej aplikacji Twittera nazwę aplikacji z jakiej został zamieszczony każdy tweet. Użytkownicy urządzeń z systemem iOS mogli podejrzeć te nazwy sześć lat temu, a teraz niespodziewanie opcja znowu pojawiła się w appce.

Po tym jak usunięto tę opcję z aplikacji na iPhone’a i iPada, to z jakiego urządzenia wysłano wpis do serwisu społecznościowego Twittera można było podejrzeć w nieoficjalnych aplikacjach, na przykład w Tweetbocie. Dzięki temu można było zobaczyć, że Samsung zamieścił tweeta za pomocą iPhone’a albo, że na profilu Apple Music użyto aplikacji „Twitter for Android”…

Teraz każdy użytkownik iOS-a może podejrzeć jakiej aplikacji i dla jakiego urządzenia wykorzystano aplikacji do tweetowania. Informacja widoczna jest obok godziny i daty pod treścią posta – aby je wyświetlić trzeba jednak najpierw kliknąć we wpis, aby otworzyć go w osobnej karcie.

Źródło: Twitter for iOS