Jak kolędnicy Netflixa śpiewają „serialowe kolędy”?

Netflix jak zwykle nie zawodzi i w charakterystycznym dla siebie stylu udostępnił wideo ze swoimi kolędnikami, którzy „kolędują” w rytm serialowej muzyki.

Kolędnicy Netflixa śpiewający „serialowe kolędy”

Jeśli czekaliście na wideo z życzeniami od Netflixa, to właśnie pojawił się jak zwykle smacznie przyrządzony materiał wideo, w którym święta muszą mieszać się z serialami emitowanymi w serwisie.

Tym razem podanpółtoraminutowym wideo możemy obejrzeć kolędników ustylizowanych na postaci ze znanych seriali tej platformy streamingowej. Siedmioro kolędników odgrywa i odśpiewuje niczym kolędy utwory ze znanych i ubianych seriali.

Pierwszym utworem jest charakterystyczny „Bella Ciao” z serialu Dom z papieru następnie bohaterowie tego krótkiego filmiku nucą muzykę ze Stranger Things. Trzecim utworem jest utwór tytułowy serialu Orange Is the New Black. Na koniec wielbicie Narcosa mogą posłuchać ulubioną melodię z czołówki w wykonaniu netfliksowych artystów.

Oczywiście oprócz samej muzyki, warto zwrócić uwagę na przebrania i przewijające się różne motywy z seriali – ciekawe ilu się dopatrzyliście?

Może Cię także zainteresować: TOP 10 seriali 2018 roku, które musisz obejrzeć

Zobacz całe wideo pt. …Kolędnicy Netflix” poniżej:

źródło: Netflix Polska