„Chyłka – Zaginięcie” już 26 grudnia w Player TVN

Serial kryminalny pt. „Chyłka – Zaginięcie”, na podstawie książki Remigiusza Mroza pojawi się w już 26 grudnia 2018 r. tylko w serwisie VOD player TVN-u!

„Chyłka - Zaginięcie” w player TVN od 26 grudnia 2018 r.

Serial Chyłka – Zaginięcie to pierwsza ekranizacja prozy Remigiusza Mroza, pisarza, którego twórczość stanowi fenomen literacki ostatnich lat. Autor bestsellerowych kryminałów stworzył postać pani mecenas, która swoją inteligencją, uporem i ciętym dowcipem potrafi zwyciężyć w każdym prawniczym pojedynku.

Nowy serial, produkowany specjalnie z myślą o platformie player, przedstawia wydarzenia z drugiego tomu serii o Joannie Chyłce. Jest to historia prawniczo-kryminalna, która angażuje widzów już od pierwszego odcinka.

Przed kamerą idealna obsada, za kamerą mistrz współczesnej polskiej kinematografii, a do tego mnóstwo świeżej, pozytywnej energii – wszystko to w połączeniu z możliwościami, jakie daje nam VOD, może okazać się materiałem na serialową rewolucję. Zresztą kto, jeśli nie Chyłka, miałby jej dokonać? – zapewnia Remigiusz Mróz.

Opis fabuły serialu „Chyłka – Zaginięcie”

Spokój rodziny Szlezyngierów zostaje zakłócony przez przerażające odkrycie. Nikola, ich trzyletnia córka, znika w niewyjaśnionych okolicznościach. Gdy na miejscu policja nie znajduje śladów wskazujących na porwanie, głównymi podejrzanymi stają się rodzice dziewczynki. Bezradna i zrozpaczona Angelika Szlezyngier kontaktuje się z dawną znajomą – Joanną Chyłką. Mimo natłoku spraw i piętrzących się na biurku akt, pani mecenas postanawia podjąć się obrony małżeństwa. Jej nowy aplikant – Kordian Oryński – będzie towarzyszył jej na każdym kroku. Wspólnie spróbują doprowadzić sprawę do szczęśliwego finału. Czy odkryją kto stoi za zniknięciem dziecka?

Zobacz oficjalny zwiastun serialu „Chyłka – Zaginięcie”:

Siedmioodcinkowy serial przyciąga jednak nie tylko intrygującą zagadką. W centrum  znajduje się przede wszystkim ona – Chyłka, bezkompromisowa prawniczka, która nie boi się żadnego zawodowego wyzwania. By bronić swoich klientów, korzysta nie tylko z prawniczej  wiedzy.  Inteligencja, odwaga oraz determinacja pomagają jej wygrać każdą sprawę. W roli tytułowej wystąpi Magdalena Cielecka.

Tworzenie filmowej Chyłki to wielkie wyzwanie – bardzo świadomie dokonywaliśmy wyboru bohaterki serialu. Cieszę się, że już wkrótce zobaczą ją widzowie playera. Uwielbiam naszą „brudną Harriet” polskiej palestry i jej powiedzenie: Jeśli chcesz sensacji, idziesz do dziennikarzy. Chcesz skazania, idziesz do prokuratora. Chcesz obrony, idziesz do mnie.mówi Dorota Chamczyk, producent TVN.

O serialu – obsada, twórcy

W obsadzie serialu, oprócz Magdaleny Cieleckiej, znaleźli się także: Filip Pławiak, Katarzyna Warnke, Olga Bołądź, Michał Żurawski, Szymon Bobrowski, Jacek Koman, Jerzy Schejbal, Mirosław Baka, Artur Żmijewski, Piotr Głowacki, Piotr Stramowski,  Mirosław Haniszewski, Piotr Żurawski oraz Jakub Gierszał.

Serial Łukasza Palkowskiego, to pierwsza ekranizacja prozy Remigiusza Mroza, pisarza, którego twórczość stanowi fenomen literacki ostatnich lat. Autor bestsellerowych kryminałów stworzył postać pani mecenas, która swoją inteligencją, uporem i ciętym dowcipem potrafi zwyciężyć w każdym prawniczym pojedynku. Nowy serial, produkowany specjalnie z myślą o platformie player, przedstawia wydarzenia z drugiego tomu serii o Joannie Chyłce. Jest to historia prawniczo-kryminalna, która angażuje widzów już od pierwszego odcinka.

Emisja serialu „Chyłka – Zaginięcie” już 26 grudnia na VOD player po godz. 6.00. Dostęp do serwisu player VOD wynosi 10 lub 15 zł w zależności od metody płatności.

źródło: informacja prasowa