Nowy poziom rywalizacji w Pokémon GO

Trener vs. trener – dowiedz się więcej o bitwach między graczami! Sprawdź podstawowych pięć wskazówek dotyczących walk między graczami w Pokémon GO!

Nowy poziom rywalizacji w grze mobilnej Pokemon GO

Mówisz, że często spacerujesz po okolicy, tropiąc rzadkie Pokémony? Regularnie toczysz walki o utrzymanie kontroli nad Gymem? A może zdarza Ci się współpracować z innymi graczami, by pokonać bossa w Raidach?

Jeśli jesteś fanem Pokémon GO, wiesz, że do tej pory gracze nie mieli możliwości wykazania się swoimi umiejętnościami trenerskimi podczas starć z innymi miłośnikami gry. Teraz możesz się sprawdzić dzięki rozbudowanemu systemowi pojedynków. Uważasz, że inni trenerzy nie dorastają Ci do piet? Pora to udowodnić.

Przeczytaj także: Wiemy już, jak będą wyglądać walki między graczami w „Pokémon Go”

Dzięki poniższym wskazówkom z pewnością Ci się to uda!

  1. Zbierz drużynę: wybór ulubieńców to niełatwa decyzja, szczególnie że do swojej drużyny możesz wytypować tylko trzy Pokémony. Niektórzy dobierają je na podstawie siły, dla innych liczy się wygląd. Niezależnie od tego, jakiego Pokémona wybierzesz, sprawdź listę jego ataków – możliwe, że możesz już odblokować nowe ciosy.
  2. Znajdź przeciwnika: teraz na karcie, zawierającej informacje o znajdujących się w pobliżu Pokémonach, znajdziesz też prawdziwych rywali. Aby rozpocząć walkę, wymień się kodem QR z innym graczem (nie musisz tego robić, jeśli znajduje się on na liście znajomych i ma status Ultra lub Best Frienda).
  3. Walcz ze wszystkich sił: jeśli chcesz wygrać pojedynek, musisz aktywnie wspierać swoje Pokémony. Czasowe minigry pozwolą Ci podnieść poziom ich ataku. Rozegraj je umiejętnie, a osiągniesz maksymalny poziom umiejętności.
Walki między graczami w Pokemon GO
Walki między graczami w Pokemon GO
  1. Zgarnij nagrody: wygrana przyniesie Ci nie tylko satysfakcję, lecz także liczne trofea. Stocz pojedynek , aby zdobyć gwiezdny pył (Stardust), specjalne przedmioty oraz dodatkowe punkty postępu potrzebne do zdobycia medalu.
  2. Trening czyni mistrza: nie wiesz czy Twoja drużyna jest wystarczająco silna, by stanąć do walki z innymi graczami? Wyostrz swój instynkt zwycięzcy w pojedynkach ze sterowanymi komputerowo trenerami.

Wszystkie kroki do zdobycia Meltana w grze Pokémon GO

źródło: App Store Polska