INEA przyspiesza internet dla blisko 100 tys. klientów

Klienci INEA, którzy korzystają z internetu światłowodowego, będą mogli do końca stycznia 2019 r. korzystać z internetu o prędkości 1 GB/s!

Świąteczna niespodzianka w INEA 1 GB/s

INEA przygotowała dla swoich klientów kolejną przedświąteczną niespodziankę. Wszyscy klienci INEA, którzy korzystają z technologii światłowodowej FTTH (ang. Fiber-To-The-Home, czyli światłowód do domu) do końca stycznia 2019 r. będą mieli do dyspozycji łącze symetryczne 1 Gb/s. To wszystko bez dodatkowych zobowiązań i opłat.

Za nami połowa grudnia i wszyscy myślą już o nadchodzących świętach. INEA nie zwalnia jednak tempa i w ramach działań związanych ze strategią „Dobrzy ludzie od Internetu” wprowadza kolejną niespodziankę dla klientów indywidualnych.

Od 19 grudnia wszyscy korzystający z Internetu światłowodowego operatora będą mieli do dyspozycji łącze symetryczne o przepustowości 1 Gb/s. Co ważne, nie wiąże się to z koniecznością ponoszenia żadnych dodatkowych opłat czy podpisywania umów. Obecnie z technologii FTTH korzysta blisko 100 tys. klientów INEA.

Świąteczny speedincrease, czyli zwiększenie prędkości Internetu to kolejna niespodzianka przygotowana przez nas przy okazji premiery filmu Disneya „Ralph Demolka w Internecie”. Tym działaniem pokazujemy, że technologia FTTH daje ogromne możliwości i jako INEA chcemy, żeby nasi klienci mogli z nich bez przeszkód korzystać – komentuje Michał Bartkowiak, Chief Operating Officer INEA.

Światłowód symetryczny 1 Gb/s od INEA bez lojalki

Akcja przyspieszenia Internetu jest kolejnym działaniem INEA powiązanym z wejściem do kin filmu Disneya – „Ralph Demolka w Internecie”. Premiera filmu zaplanowana jest na 11 stycznia. Z tej okazji, INEA przygotowała także ofertę Internetu symetrycznego 1 Gb/s bez lojalki w atrakcyjnej cenie dla nowych klientów.

źródło: informacja prasowa