Asystent Google’a pomaga Kevinowi, który (nie) jest już sam w domu

W najnowszej reklamie Asystenta Google wykorzystano dobrze nam znane sceny z filmu „Kevin sam w domu” – czyli co zrobiłby Macaulay Culkin gdyby nie był sam i miał wszystkie te inteligentne sprzęty i technologie…

Home Alone Again with the Google Assistant
Home Alone Again with the Google Assistant

„Kevin sam w domu” to kultowy film, który niektórzy oglądają go w każde święta… Urządzenia Google Home to z kolei popularne na świecie prezenty świąteczne. A zatem sensowne jest, że Google połączyło je razem w swojej najnowszej reklamie Home Alone Again with Google Assistant.

W spocie występuje ten sam Macaulay Culkin, który 28 lat później ponownie wcielił się w rolę Kevina McCallistera – ale tym razem z bardziej nowoczesną instalacją z asystentem Google Assistant.

Przeczytaj także: Asystent Google otrzyma wsparcie dla 30 dodatkowych języków

To urocza reklama, w której Kevinowi pomaga Google, aby uporać się z niektórymi słynnymi problemami z oryginalnego filmu. Inteligentny dom w połączeniu z Asystentem Google’a automatyzuje takie rzeczy jak blokowanie drzwi, sterowanie światłem aby chronić przed złodziejem podobnym do Joe Pesci. Istnieje również dziwaczny wygląd wyraźnie zmienionego urządzenia Pixel, które ma wyświetlacz od krawędzi do krawędzi i brak wycięcia.

Obejrzyj oryginalną reklamę Home Alone Again with the Google Assistant:

Obejrzyj zakulisowe nagranie, w którym znajdziesz najzabawniejsze momenty z planu reklamy:

Kiedy Asystent Google pojawi się w Polsce?

Google wysłał zaproszenia do prasy a wydarzenie, które odbędzie się 15 stycznia 2019 roku – podczas którego dowiemy się więcej na temat oficjalnej premiery Asystenta Google w Polsce.

Asystent Google po polsku (15 stycznia 2019 r.)
Asystent Google po polsku (15 stycznia 2019 r.)

źródło: Google Blog