Podstawka W5 Stand zamieni Apple Watcha w Game Boya

Nowa podstawka W5 Stand od Elago zmienia wygląd smartwatcha Apple Watch w oryginalnego game Boya od Nintendo.

W5 Stand Elago - stojak na Apple Watcha (widok z przodu i z boku)

W zeszłym roku firma produkująca akcesoria Elago wprowadziła na rynek podstawkę do ładowania W3 Stand dla zegarka Apple Watch, który imitował wygląd klasycznego Macintosha. Widzielismy także gadżet M4 Stand oraz Pod Case zmieniające smartwtacha w klasycznego iPoda.

W tym tygodniu firma Elago zaprezentowała swoją najnowszą wersję stojaka, zwanego W5 Stand Elago, wzorowanego na oryginalnej konsoli przenośnej Game Boy od Nintendo.

Podstawka pasuje do wszystkich modeli Apple Watcha, jest kompatybilny z trybem nocnym i zawiera wycięcie do umieszczenia oryginalnego kabla z ładowarką indukcyjną (tego, który jest dołączany do zegarka).

Stojak wykonany jest z odpornego na zarysowania silikonu, który według firmy ochrania zegarek, gdy jest na stojaku i uniemożliwia poruszanie się urządzenia. Wystarczy umieścić zegarek Apple Watch na stojaku, aby naładować zegarek przy swoim łóżku, aby umożliwić korzystanie z kluczowych funkcji, takich jak budziki i wiadomości.

W5 Stand Elago

Stand W5 jest dostępny w czterech kolorach, zgodnie ze zdjęciem na stronie internetowej producenta: czerwony, indygo, czarny i jasnoszary.  Obecnie dostępne są jedynie wersje czarna i jasnoszara. Stojak jest tańszy w serwisie Amazon i kosztuje 14,99 USD.

Kolory stojaka W5 Stand Elago

Zobacz wideo przedstawiające ten gadżet w całej okazałości:

Oprócz stojaka W3 na Apple Watch, Elago wypuściło także M4 Stand for iPhone, który zamienił iPhone’a 7, 6s lub 6 w klasycznego Maca.

W5 Stand w porównaniu z Game Boyem

źródła: MacRumors via Elago