Jak utworzyć Memoji Świętego Mikołaja ?? pod iOS 12?

Sprawdź, jak szybko dodać własne Animoji za pomocą Memoji z wizerunkiem Świętego Mikołaja na iPhonie i iPadzie z systemem iOS 12?

Animoji/Memoji ze Świętym Mikołajem pod iOS 12
Animoji/Memoji ze Świętym Mikołajem pod iOS 12

Jeśli masz nowego iPhone’a lub iPada z Face ID, pod systemem iOS 12 możesz stworzyć konfigurowalną postać w aplikacji Wiadomości na iPhonie. Memoji może wyglądać jak Ty lub mieć zupełnie inny wygląd – a Animoji będzie naśladować ruchy Twojej głowy i mimikę.

Jeśli chcesz dodać czapkę Świętego Mikołaja do swojego Memoji lub stworzyć osobną postać Świętego Mikołaja wystarczy dodać kolejne świąteczne Memoji.

Oczywiście, aby to zrobić, musisz mieć najnowszy telefon iPhone lub iPada z funkcją Face ID do tworzenia i używania Memoji. Face ID dostępne jest na telefonach iPhone X, XR, XS i XS Max lub iPadzie Pro z 2018 roku.

Przeczytaj także: Utwór grupy Hyukoh w reklamie Animoji Karaoke iPhone’a X

Instrukcja stworzenia Świętego Mikołaja w Memoji:

Postępuj zgodnie z poniższą instrukcją, aby stworzyć Memoji ze Świętym Mikołajem (poniżej podstawowa instrukcja, jak dodać czapkę i brodę – resztę atrybutów, takich jak szerokie brwi, okulary itp. możesz dowolnie konfigurować według własnych upodobań):

  • Otwórz aplikację Wiadomości.
  • Wybierz ikonę małpki Animoji.
  • Naciśnij przycisk „+” aby utworzyć nowe Memoji.
  • Ostatnia pozycja w konfiguracji Nakrycie głowy pozwala wybrać czapkę, należy jednak zmienić jej kolor na czerwony.
  • Do twarzy dodaj Zarost (ostatnia broda na liście) i zmień jej kolor na biały.
Dodawanie czapki i brody Świętego Mikołaja do Memoji
Dodawanie czapki i brody Świętego Mikołaja do Memoji (iOS 12)

Memoji Świętego Mikołaja jest gotowe i możesz z niego korzystać w Wiadomościach jako Animoji! Miłej Zabawy Ho ho ho!

Memoji są synchronizowane między urządzeniami za pośrednictwem iCloud. Oznacza, to, że jeśli stworzyć jedno Memoji na iPhonie, to możesz z niego korzystać na innym urządzeniu, np. na iPadzie z Twoim Apple ID.

Jeśli  chcesz być kreatywny, możesz zaprojektować własne postacie z Mikołajem i używać w aplikacji aparatu Wiadomości – w ten sposób wyślesz życzenia świąteczne swoim bliskim! Animoji możesz wykorzystać nawet w rozmowach wideo na FaceTime’ie!

Może Cie zainteresować także: Zarząd firmy Apple dzisiaj w postaci Memoji