„Shine: Journey of Light” – gra, dzięki której czujesz się jak we śnie

Jeśli szukasz nowej platformówki na urządzenia z system iOS, to „Shine: Journey of Light” zachwyci Cię swoim magicznym wyglądem i rozgrywką.

Gra mobilna: SHINE - Journey Of Light

Od Monument Valley po Alto’s Odyssey, na iOS-ie dostępnych jest kilka naprawdę oszałamiająco pięknych gier. Kolejnym tytułem, który może zachwycić osoby ceniące sobie świetną grafikę, jest Shine: Journey of Light. Jest to uspokajająca gra z gatunku platformówek mobilnych, w której prowadzisz kulę światła przez rozmaite jaskinie, magiczne lasy i podwodne labirynty.

Celem gry jest znalezienie innych kul światła, które po połączeniu pomogą rozświetlić gwiazdy na niebie.  Może to brzmieć jak bezsensowny bełkot dla niewtajemniczonych, ale gra jest marzycielsko oszołamiająca – wystarczy obejrzeć poniższy zwiastun.

Oprócz 40 poziomów, podzielonych na pięć rozdziałów każdy Shine: Journey of Light posiada również eteryczną i uspakajająca ścieżkę dźwiękową. Twórcą muzyki jest Christian Maier, kompozytor filmowy i telewizyjny. Utwory wykorzystane w grze można także odsłuchać w muzycznych serwisach streamingowych oraz iTunesie.

Gdybym musiał porównać tę grę do czegokolwiek, byłby to Leo’s Fortune z 2014 roku, choć z nieco świeższą, bardziej wymyślną jakością.

Obejrzyj oficjalny zwiastun gry:

Co ciekawe Shine: Journey of Light nie wymaga połączenia z internetem i nie zawiera reklam. Możesz zagrać w pierwszy rozdział gry za darmo, po czym pojedynczy zakup w aplikacji to 13,99 zł (3,99 USD), który odblokuje resztę zawartości gry.

SHINE - Journey Of Light - 40 ręcznie stworzonych poziomów

Grę pobierzesz tylko na urządzenia z systemem iOS:

Pobierz aplikację w sklepie App Store

źródło: Cult of Mac