Serial „Pachnidło” na Netflixie od 21 grudnia 2018 r.

Sześcioodcinkowy miniserial „Pachnidło” inspirowany jest powieścią Patricka Süskinda, na podstawie której powstał film „Perfume: The Story of a Murderer” z 2006 roku.

Pachnidło (Parfum) Netflix 2018

W samą porę, przed Bożym Narodzeniem zaplanowano premierę ekranizacji serialowej przejmującej opowieść „Pachnidło” (oryg. Parfum), która opowiadać będzie o grupie przyjaciół, którzy mają obsesję na punkcie możliwości zapachu, a śmierć jednego z nich powoduje wyjście na jaw wyjątkowo nieprzyjemnych rzeczy o ich przeszłości.

Nowa seria została oparta na powieści z 1985 roku Patricka Süskinda o tym samym tytule, która została wcześniej zekranizowana przez Toma Tykwera w 2006 roku. Nowe przedsięwzięcie telewizyjne Netflixa przenosi oryginalną historię w bardziej nowoczesny kontekst i czasy, a nie do osiemnastowiecznej Francji.

Współczesna emocjonująca wersja powieści Patricka Süskinda o wonnościach, pasji i seryjnym morderstwie. W przeszłości szóstkę uczniów szkoły z internatem połączyło zamiłowanie do zapachów. Kiedy po latach zostaje odnalezione ciało brutalnie zamordowanej członkini grupy, podejrzenia policji padają na pozostałą piątkę przyjaciół. Podczas przesłuchań podejrzanych na jaw wychodzi szokująca prawda…

Przeczytaj także: Mam nadzieję, że serial „1983” Netflixa będzie lepszy niż zwiastun…

Wśród obsady zobaczymy: Augusta Diehla, Ken Dukena, Friederike Bechta, Susanne Wuest, Marca Hosemanna, Natalię Belitski, Trystana Püttera oraz Wotan Wilke Möhring.

Serial Pachnidło (Perfume) na Netflixie 21 grudnia 2018 r. (Niemcy)

„Pachnidło” dołączają do rosnącego zestawu (często ponurych) dramatów Netflixa z Niemiec,obok „Dark”, „Babylon Berlin” (także w reżyserii Tykwera) i nadchodzącego „Dogs of Berlin”, który ma również premierę w przyszłym miesiącu.

Zobacz oficjalny zwiastun (w tym przerażająco wyglądający projekt bryły) poniżej:

Niemiecki serial „Pachnidło” dostępny będzie od 21 grudnia 2018 r. w serwisie Netflix:

Oglądaj na Netflix (Przycisk)