„Copied” – kopiuj i wklej nie tylko dla zaawansowanych

Aplikacja mobilna „Copied” na iOS-a przechowuje najczęściej używane obrazki, GIF-y, fragmenty tekstu i przede wszystkim linki.

Aplikacja mobilna „Copied”

Dzięki aplikacji Copied szybko wkleisz skopiowane treści na dowolnym urządzeniu iPhonie, iPadzie lub komputerze Mac.

Funkcja kopiowania i wklejania pomiędzy wszystkimi urządzeniami iOS i macOS to żadna nowość, ale appka Copied idzie o krok dalej, pozwalając zapisać w schowku nawet 1000 pozycji! Można bardzo łatwo uzyskać do nich dostęp za pomocą widżetu na iPhonie lub iPadzie luz elementu paska menu na komputerze Mac.

Dodawanie obrazków, tekstu i linków do schowka Copied jest naprawdę łatwe: po prostu skopiuj je w standardowy sposób. iPhone oraz iPad umożliwiają także przesłanie elementu do Copied za pomocą przycisku udostępniania. Aplikacja zaimportuje dane w tle, a Ty uporządkujesz je lub usuniesz później.

Przeczytaj również: Udanej zabawy „w ciemni” z aplikacją mobilną „Darkr”

Zrzut ekranu z aplikacji „Copied” na iPada

Copied to również świetny sposób na utrzymanie porządku na pulpicie oraz w aplikacji Zdjęcia. Jeśli musisz wkleić obraz lub dokument do e-maila, po co zapisywać go na urządzeniu (skąd pewnie zapomnisz go usunąć)? Zamiast tego skopiuj go do Copied. Możesz ustalić w aplikacji maksymalną liczbę skopiowanych obiektów, a będzie ona automatycznie usuwała starsze, aby nie przetrzymywać zbędnych plików tymczasowych.

W Copied możesz porządkować w listy elementy, które chcesz zapisać na później. Dzięki temu bez problemu je znajdziesz – będą zaledwie kilka stuknięć lub kliknięć od Ciebie.

Zrzuty ekranu aplikacji „Copied” na iPhone'a
Zrzuty ekranu aplikacji „Copied” na iPhone’a

Aplikację pobierzesz na urządzenia mobilne z systemem iOS (klikając na przycisk poniżej – pełna wersja za pomocą zakupów w aplikacji w cenie 13,99 zł) oraz na komputery Mac (ze sklepu Mac App Store w cenie 37,99 zł).

Pobierz aplikację w sklepie App Store

źródło: App Store Polska