Black Friday w australijskim sklepie internetowym Apple już wystartował

W australijskim sklepie internetowym Apple’a rozpoczął czterodniowa promocja, w ramach której można otrzymać kartę podarunkową o wartości od 70 do 280 USD z wybranymi produktami.

Apple Shopping Event 2018 w Australii

Zapowiadana czterodniowa promocja firmy Apple jest już dostępna w sklepie internetowym Apple’a w Australii i Nowej Zelandii, w ramach której firma Apple oferuje klientom karty podarunkowe Apple Store o wartości do 280 USD lub 320 NZ, przy zakupie wybranych, nowych produktów Apple’a.

Firma Apple oferuje kartę podarunkową o wartości 70 USD w Australii i kartę podarunkową o wartości 80 USD w Nowej Zelandii przy zakupie wybranych starszych modeli telefonów iPhone, w tym iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8 i iPhone 8 Plus. Jak zwykle transakcja nie obejmuje najnowszego iPhone’a XS, XS Max lub iPhone’a XR.

Karta podarunkowa o wartości do 140 USD w Australii i o wartości do 160 USD w Nowej Zelandii dodawana jest do zakupów wybranych modeli iPada, w tym 10,5-calowego iPada Pro, szóstej generacji 9,7-calowego iPada i iPada mini 4. Podobnie oferta nie obejmuje najnowszych 11-calowych lub 12,9-calowych modeli iPada Pro.

Karty podarunkowe Apple Store są również oferowane przy zakupie wybranych modeli Mac, Apple Watch, HomePod, Apple TV i Beats.

Karta podarunkowa przy zakupie iPhone'a w sklepie Apple'a

Transakcje są dostępne przez Apple.com w każdym kraju oraz w sklepach Apple w Australii do 26 listopada, czyli Cyber ​​Monday – coraz popularniejszego święta zakupów online. Apple rozszerzy swoje zakupy w Black Friday do Stanów Zjednoczonych, Kanady i wielu krajów europejskich (w tym POlskę) – według czasu lokalnego (od północy w piątek 23 listopada 2018 r. czasu lokalnego).

Jeśli Apple, będzie zachowywać analogiczne warunki promocji, to w Polsce powinniśmy spodziewać się kart podarunkowych o wartości od 250 do 1000 zł.

Dni Okazji Apple 2018 (Black Friday, Cyber Monday)

W polskim sklepie w ramach Dni Okazji Apple karty podarunkowe oferowane przy zakupie wybranych produktów wynoszą od 200 do 800 zł w zależności od grupy produktów. Więcej znajdziesz na polskiej stronie internetowej promocji.