Cztery Dni Okazji Apple’a ruszają w piątek 23 listopada 2018 r.

Apple organizuje wydarzenie cztery dni specjalnych ofert z okazji Czarnego Piątku i Cyber Poniedziałku – nie wiemy jeszcze jakie to będą oferty, ale warto będzie to sprawdzić!

Black Friday w Apple (Cztery Dni Okazji) Czarny Piątek i Cyber Monday 2018

W tym roku Apple zapowiedziało, że w piątek rusza ze specjalnym wydarzeniem promocyjnym w swoim sklepie internetowym pod nazwą „Cztery Dni Okazji Apple”. Specjalnie przygotowane oferty mają pojawić się w sklepie internetowym Apple w piątek 23 listopada i będą dostępne do poniedziałki 26 listopada 2018 r. włącznie.

Możesz kliknąć tutaj, aby dodać wydarzenie zakupowe do swojego kalendarza. Wydarzenie jest oczywiście skupione wokół Święta Dziękczynienia w USA, ale oferty będą udostępnione także na polskiej stronie sklepu Apple’a i w innych krajach na całym świecie.

Na stronie internetowej wydarzenia jeszcze nic nie ma i wyświetla się jedynie informacja, aby przygotować się na wydarzenie i zapisać go w kalendarzu. Na piątek Apple przygotowało oferty, które mogą spodobać się naszym bliskim pod choinką.  Gdy akcja ruszy zobaczymy na tej stronie oferty z okazji Black Friday oraz Cyber Monday w Apple.

Przeczytaj także: Apple wymieni wadliwe ekrany iPhone’a X oraz naprawi dyski SSD Macbooka Pro

Zapisz w kalendarzu – cztery dni okazji w Apple!
Zapisz w kalendarzu – cztery dni okazji w Apple!

Apple zazwyczaj robi o wiele mniej w Czarny Piątek, zwykle oferując jedynie karty podarunkowe z zakupami, więc będzie ciekawie zobaczyć, co tym razem zaoferuje firma z Cupertino? Oczywiście jak tylko będzie coś wiadomo dam Wam znać.

źródło: Apple Polska