Niantic wyda grę mobilną „Harry Potter: Wizards Unit” w 2019 roku!

Niantic, czyli twórcy niezwykle popularnej gry „Pokémon Go” zapowiedzieli dzisiaj wydanie w przyszłym roku nowej gry mobilnej „Harry Potter: Wizards Unit”.

Gra mobilna „Harry Potter: Wizards Unite”

Najnowszy tytuł mobilny studia Niantic pt. „Harry Potter: Wizards Unit”  pierwotnie miał zostać wydany w tym roku, jednak ostatecznie będziemy mogli zagrać w nią w 2019 roku.

Studio Niantic Labs, stojące za sukcesem Pokémon Go, zapowiadało dokładnie rok temu, że pracuje nad grą mobilną o Harrym Potterze, która będzie również koncentrować się na rozgrywce opartej na lokalizacji i rozszerzonej rzeczywistości.

Firma ujawniła, że wyda grę mobilną „Harry Potter: Wizards Unite” w 2019 roku, pomimo oczekiwań, że gra pojawi się w tym roku.

Zobacz także: „Ingress Prime” otrzymuje dzisiaj swoje drugie życie!

Gra będzie wymagała od graczy nauki czarów, zawierania kontaktów ze znajomymi, aby walczyć z potworami w rozszerzonej rzeczywistości (AR). Niantic przygotowuje ten tytuł we współpracy z Warner Bros. Interactive Entertainment i WB Games San Francisco. Więcej szczegółów będzie można znaleźć na oficjalnej stronie gry: harrypotterwizardsunite.com.

Poniżej możesz zobaczyć oficjalną zapowiedź gry „Harry Potter: Wizards Unite”:

https://youtu.be/gzQDoPUcvmE

źródło: Engadget via Niantic