Nowy zwiastun filmu Petera Jacksona pt. „Zabójcze maszyny”

W najnowszym trailerze widowiskowego filmu Petera Jacksona pt. „Zabójcze maszyny” (oryg. „Mortal Engines”) poznajemy więcej szczegółów na temat produkcji.

Zwiastun serialu „Mortal Engines” (Zabójcze maszyny)

W sieci pojawił się nowy zwiastun epickiej historii „Mortal Engines” (Zabójcze maszyny) Petera Jacksona (Hobbit, Władca pierścieni).  Wideo oferuje nam ekscytujące i pełne przygód nowe ujęcia, wypełnione po brzegi efektami specjalnymi. Widać wielki rozmach i przy okazji możemy zapoznać się nowymi szczegółami dotyczącymi fabuły. Przybliżony został także świat, w którym rozgrywa się akcja filmu oraz z czym będą mierzyć się bohaterowie filmu.

Film wydaje się przedstawiać epicką historię, która spodoba się miłośnikom filmów przygodowych. Z pewnością ujęcia ze zwiastuna już wyglądają oszałamiająco. Ciekawie czy to wystarczy, żeby zachwycić widzów?

Przeczytaj także: Po obejrzeniu tego filmu nie pójdziesz już do Escape Roomu!

Film oparty jest na brytyjskiej serii powieści Philipa Reeve’a:

Sześćdziesiąt minut – tyle wystarczyło, żeby zniszczyć ludzką cywilizację. Tysiące lat później nastała nowa era ruchomych miast. Miasta drapieżcy na gigantycznych gąsienicach przemierzają wyludnioną Ziemię. Polują: atakują, walczą i pożerają się nawzajem. Londyn dostrzegł zdobycz. Małe miasteczko nie ma szans. Londyn jest wielki, szybki i… głodny. Podczas polowania Wielki Mistrz Cechu Historyków

Londynu zostaje zaatakowany sztyletem przez tajemniczą dziewczynę. Życie ratuje mu młody czeladnik, który w pogoni za napastniczką zostaje wyrzucony z pędzącego miasta. Na jałowych pustkowiach wielkiego Terenu Polowań ci dwoje, których wszystko dzieli, są zdani tylko na siebie. Wśród przemocy, brutalności i nieustannego niebezpieczeństwa Tom i Hester muszą walczyć o życie i przyszłość świata…

W filmie wystąpili między innymi Hugo Weaving, Hera Hilmar, Robbie Sheehan (Geostorm), południowo-koreańska piosenkarka i aktorka Jihae (Mars), Ronan Raftery (Fantastyczne zwierzęta i gdzie je znaleźć), Leila George, Patrick Malahide (Gra o tron) i Stephen Lang (Avatar).

https://youtu.be/cuL5yXsOAIA

Film „Zabójcze maszyny” trafi do kin 14 grudnia 2018 r.

źródło: Universal Pictures