Teledysk „Od braci dla braci” w wykonaniu Pioruna – sztywniutko?

HBO GO udostępniło pełną wersje teledysku Pioruna z serialu „Ślepnąc od świateł” zatytułowanego „Od braci dla braci”, czyli „cały czas sztywniutko”!

Piorun z serialu „Ślepnąc od świateł” w czapce SZTYWNIUTKO
Piorun z serialu „Ślepnąc od świateł” w czapce SZTYWNIUTKO

Każdy kto oglądał serial „Ślepnąc od świateł” Krzysztofa Skoniecznego z pewnością pamięta doskonałą kreację rapera Pioruna w wykonaniu samego reżysera. W drugim odcinku, główny bohater Kuba znajduje się (z towarem) na planie teledysku utworu „Od braci dla braci”. Teraz możemy obejrzeć ten teledysk w całości.

Krzysztof Skonieczny pokazał w serialu „Ślepnąc od świateł” wiele ciekawych nawiązań do historii kina, literatury i popkultury, jednak jednym z lepszych jest jego występ w roli Pioruna. Raperski majstersztyk i kwintesencja tego co najważniejsze w jednym teledysku.

Reżyser pokazał w mistrzowski sposób streotypowy obraz polskich raperów i celebrytów – przejaskrawiając go do granic możliwości – przy tym w sposób idealny. Prawdziwe wykonanie reżysera, możecie obejrzeć poniżej – w pełnym teledysku ze scenami z serialu.

Serial „Ślepnąc od świateł” to 8-odcinkowy serial, który zadebiutował 27 października na platformie HBO GO. Pisałem o nim już we wcześniejszym wpisie („Ślepnąc od świateł” może być kultowym serialem milenialsów), w którym możecie zapoznać się z moimi wrażeniami.

źródło: HBO GO Polska