Facebook świętuje 100-lecie niepodległości Polski z #BialoCzerwoneHi100rie

Na oficjalnym profilu polskiego Facebooka ruszyła akcja #BialoCzerwoneHi100rie, w ramach której możecie stworzyć własnego gifa z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę.

#BiałoCzerwoneHi100rie

Facebook zachęca do wspólnego świętowania 11 listopada, uruchamiając akcję #BialoCzerwoneHi100rie oraz zapraszając do niedzielnego śpiewania polskiego hymnu w niedzielę o godzinę 12.00.

Aby wziąć udział w akcji należy nakręcić film lub zrobić zdjęci z biało-czerwonym akcentem, następnie należy wrzucić go na Facebooka albo Instagrama z hashtagiem #BialoCzerwoneHi100rie i pokazać, jak celebrujecie ten wyjątkowy dzień.

Każda z prac może zostać ozdobiona specjalnie przygotowanym zestawem GIF-ów z biało-czerwonymi akcentami. Wśród animacji znajdziesz syrenkę warszawską machająca mieczem i rybim ogonem, ziejącego ogniem biało-czerwonego smoka wawelskiego, żubra czy flagę w serduszku.

Do własnych zdjęć można także wiele innych naklejek, na przykład dodać wąsy, usta i wiele innych motywów – wszystkie w barwach narodowych!

Przeczytaj także: Twórz animowane cuda z „GIPHY World: AR GIF Stickers”

Jak zaangażować się w akcję Biało-Czerwone Hi100rie ? ???

Poniższy filmik pomoże Wam nadać światu biało-czerwone barwy:

Aby wyszukać ciekawe, niepodległościowe naklejki wystarczy wpisać białoczerwonehi100rie lub po prostu hi100rie, lub wyszukać je na tej stronie.

Przystrojone w barwy narodowe prace należy zamieszczać na Facebooku oraz Instagramie –pamiętaj aby do opisu dodać hasztag #BiałoCzerwoneHi100rie. Spośród wszystkich otagowanych prac zostanie wybranych 10 najlepszych, które zostaną zaprezentowane na wystawie w Warszawie.

źródło: Facebook Polska