Community Day z Cyndaquilem w sobotę 10 listopada 2018

Kolejny Community Day w grze Pokemon Go odbędzie się w sobotę 10 listopada, a gracze na całym świecie będą łapać i ewoluować Cyndaquile.

Pokemon Go - Community Day – Cyndaquil (10.11.2018)

Mimo, że Niantic może mieć pełne ręce roboty w związku z premiera gry mobilnej Ingress Prime, to oczywiście nie zapomina o trenerach Pokemon GO, wręcz przeciwnie – wciąż organizowanych jest mnóstwo wydarzeń, a w grze pojawiają się coraz to lepsze funkcje.

Juz w sobotę 10 listopada 2018 roku od godziny 11.00 do 14.00 czasu polskiego odbędzie się kolejne wydarzenie z serii Community Day, podczas którego pojawi się nadreprezentatywna liczba pokemona Cyndaquil.

Główny bohater tego dnia Cyndaquil to pokemon z drugiej generacji i jeden z pierwszych na liście pokemonów z Johto.

Podczas Community Day z Cyndaquilem pojawią się tradycyjnie dodatkowe bonusy:

  • podwójna liczba punktów doświadczenia i gwiezdnego pyłu (Stardustu),
  • ewoloucja Cyndaquila w Quilavę i następnie w Typhlosiona pozwoli na dodanie zdolności Blast Burn.

W tym samym czasie trwa wydarzenie z podwójnym Stardustem, co oznacza, że ​​trenerzy Pokemon GO otrzymują podwójny pył ze złapania i wylęg. Impreza potrwa do wtorku, 13 listopada 2018 roku, więc wciąż jest wystarczająco dużo czasu, aby napakować swoje wirtualne kieszenie.

Przeczytaj: Co warto wiedzieć o Beldumie przed Community Day 21 października?

Niantic niedawno ogłosił także nową funkcję Adventure Sync, która sprawia, że ​wylęganie jaj jest znacznie łatwiejsze i szybsze.Co więcej, jeśli twoje urządzenie obsługuje Apple HealthKit lub Google Fit, funkcja ta będzie w stanie dostarczyć Ci tygodniowe bonusy, oparte na aktywności fitness – przebyty dystans (kroki) czy spalone kalorie.

źródło: Pokemon Go Live