Audiobooki bez limitu w subskrypcji aplikacji EmpikGO

EmpikGO wprowadza do swojej oferty abonament na audiobooki dla prawdziwych pasjonatów czytania i słuchania książek.

Audiobooki bez limitu w EmpikGO

Od teraz książki w wersji audio są dostępne bez ograniczeń za jedyne 19,99 zł miesięcznie w ofercie EmpikGO. To najniższa cena na rynku za tego rodzaju subskrypcję. Abonament Audiobooki bez limitu to obszerny i stale powiększający się katalog, który zawiera najświeższe nowości wydawnicze oraz tytuły, których nie znajdziemy na innych platformach i w aplikacjach.

Szeroka baza za najniższą cenę na rynku

EmpikGO startuje właśnie z abonamentem Audiobooki bez limitu, który jest prawdziwą gratką dla wszystkich miłośników literatury. Do ich dyspozycji jest baza zawierająca ponad 2000 tytułów od blisko 30 kluczowych polskich wydawnictw. Twórcy aplikacji podkreślają, że katalog tytułów będzie się stale powiększał, a czytelnicy odnajdą w nim najświeższe nowości.

Co ważne, na okres od 6 listopada do końca 2018 roku wprowadzona została promocyjna cena 19,99 zł miesięcznie. Później obowiązywać będzie cena stała: 29,99 zł za miesięczny dostęp. Wszyscy klienci, którzy zakupią abonament jeszcze w 2018 r., będą mogli korzystać z niego w obniżonej cenie przez cały kolejny rok.

Sprawdź: Lektury szkolne w abonamencie od EmpikGO

Co wyróżnia najnowszą usługę EmpikGO?

W abonamencie Audiobooki bez limitu dostępne są tytuły pochodzące od kilkudziesięciu kluczowych polskich wydawnictw. W niezwykle szerokiej bazie audiobooków na EmpikGO można znaleźć także wiele pozycji wydawnictw, które nie są dostępne w innych tego typu abonamentach np. Muzy, Albatrosa czy Wydawnictwa Sonia Draga.

Cennik Audiobooki bez limitu w EmpikGO (stan na 10 listopada 2018 r.)
Cennik Audiobooki bez limitu w EmpikGO (stan na 10 listopada 2018 r.)

Użytkownicy otrzymają także dostęp do wielu nowości, które aplikacja EmpikGO posiada na wyłączność – warto tu wymienić m.in. takie tytuły jak: „Kuba Wojewódzki. Nieautoryzowana biografia”, „#to o nas”, Piotra C (znanego z hitu „Pokolenie Ikea”) czy „Uniesienie” Stephena Kinga.

Aplikacja mobilna EmpikGO dostępna jest zarówno na urządzenia z systemem iOS, jak i na Androida. Jedno konto abonamentowe można przypisać do dwóch urządzeń. Dla niezdecydowanych przewidziany został 2-tygodniowy okres próbny, podczas którego można sprawdzić działanie nowego abonamentu zupełnie za darmo.

Screen z aplikacji EmpikGO
Screen z aplikacji EmpikGO

Więcej informacji o abonamencie można znaleźć na stronie www.empik.com/go.

Aplikację mobilną EmpikGo pobierzesz klikając na poniższe przyciski:

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: informacja prasowa