Do CANAL+ trafią hity kinowe 20th Century Fox także w 4K!

Platforma nc+ sfinalizowała umowę o współpracy z 20th Century Fox Television Distribution, w ramach której najnowsze hity kinowe amerykańskiej wytwórni będą dostępne na wyłączność w CANAL+ Polska.

nc+ współpraca z 20th Century Fox Television Distribution

Platforma nc+ odnawia ekskluzywną współpracę z jedną z największych amerykańskich wytwórni filmowych 20th Century Fox Film. Kinowe przeboje 20th Century Fox Film będzie można nadal zobaczyć po raz pierwszy w polskiej telewizji wyłącznie w CANAL+. Filmy wyprodukowane przez amerykańską wytwórnię w technologii 4K już niebawem będą dostępne dla abonentów nc+ na kanale CANAL+ 4K Ultra HD.

Dzięki kontynuacji współpracy, widzowie CANAL+ jako pierwsi będą mogli zobaczyć w polskiej telewizji największe hity filmowe 20th Century Fox Film. Produkcje emitowane w CANAL+ będzie można zobaczyć również za pośrednictwem usług nc+ GO i nc+ GO TV oraz w ramach oferty player+.

– Ekskluzywna współpraca z 20th Century Fox Film umacnia pozycję CANAL+ jako lidera treści premium na polskim rynku telewizyjnym. Unikalna oferta 4K produkowana przez różne jednostki 20th Century Fox Film, która trafi niebawem do naszych abonentów, jest kolejnym efektem naszych znaczących inwestycji w rozwój tego segmentu treści – mówi Manuel Rougeron, prezes zarządu platformy nc+.

Przeczytaj także: Disney zakupił właśnie 21st Century Fox za 52,4 mld $

Ekskluzywnie i po raz pierwszy w polskiej telewizji wybrane hity filmowe 20th Century Fox Film zostaną wyemitowane w najwyższej jakości obrazu  na kanale CANAL+ 4K Ultra HD.
Na liście premier 20th Century Fox Film w 4K znalazły się oscarowe produkcje, takie jak „Kształt wody”, „Trzy billboardy za Ebbing, Missouri”, „Król rozrywki”, czy „Wojna o planetę małp”.

W jakości 4K będzie można zobaczyć również osadzony w komiksowym świecie bohaterów X-Men film „Logan: Wolverine” oraz kryminalne „Morderstwo w Orient Expressie”.

Wśród hitów 4K znajdą się także propozycje dla miłośników science fiction i kina akcji filmy: „Obcy: Przymierze” i  oraz najnowsza część serii z Dylanem O’Brienem w roli głównej – „Więzień labiryntu: Lek na śmierć”. Na antenie CANAL+ 4K Ultra HD widzowie zobaczą również dramat „Pomiędzy nami góry” oraz świetną komedie „Babskie wakacje” i szpiegowski „Kingsman: Złoty krąg”.

Platforma nc+ nie zapomni również o dzieciach, dla których w 4K pośród innych rodzinnych hitów pokaże m.in. doskonałą animację „Fernando”. To pierwsze filmy 20th Century Fox Film, które będzie można wkrótce obejrzeć w technologii 4K na kanale CANAL+ 4K Ultra HD. W przyszłości lista będzie poszerzać się o kolejne hity i kasowe produkcje.

źródło: informacja prasowa