„Warcraft III: Reforged” – zremasterowana klasyka Blizzarda powraca!

Zobacz zwiastun i rozgrywkę z gry „Warcraft III: Reforged – całkowicie odświeżonej wersji klasycznej gry strategicznej czasu rzeczywistego (RTS), w którą grało całe moje pokolenie.

Warcraft® III: Reforged™

Gra Warcraft III: Reforged to odnowiona w zachwycający sposób wersja przełomowej strategii czasu rzeczywistego, na podstawie której powstały jedne z najbardziej pamiętnych opowieści ze świata Azeroth.

Warcraft III: Reforged to gruntownie odnowiona wersja Warcraft III: Reign of Chaos oraz dodatku The Frozen Throne – wprowadzono całkowicie nową oprawę graficzną, pakiet funkcji społecznościowych i rozwiązań w zakresie systemu dobierania graczy i nie tylko. Tak samo jak w oryginale wcielimy się w nocnych elfów, nieumarłych, orków i ludzi. Będzie można budować sojusze i prowadzić armie ku zwycięstwu w tej ponadczasowej strategii czasu rzeczywistego (RTS)!

Blizzard Activision już prowadzi przedsprzedaż gry Warcraft III: Reforged, której premiera odbędzie się najpóźniej 31 grudnia 2019 roku. Cena gry zaczyna się od 29,99 euro w edycji standardowej, 39,99 euro (Spoils of War Edition) lub 69,99 euro (Spoils of War Edition + wirtualny bilet).

Może Cie zainteresować także: Blizzard zapowiedział grę mobilną „Diablo Immortal”

Obejrzyj polski zwiastun kinowy gry „Warcraft III: Reforged”

Najważniejsze nowości w zremasterowanej wersji gry „Warcraft III: Reforged”

 • Odświeżona grafika – Azeroth stworzone na nowo: korzystając z najnowocześniejszych technik modelowania i renderowania, Blizzard przerobił od podstaw każdego bohatera, jednostkę, budynek i miejsce z Warcraft III. Azeroth w takim wydaniu ujrzymy po raz pierwszy.
Odświeżona grafika w grze „Warcraft® III: Reforged™” – screen
Odświeżona grafika w grze „Warcraft® III: Reforged™” – screen
 • Legendarne kampanie: wydarzenia przedstawione w Warcraft III: Reign of Chaos oraz dodatku The Frozen Throne: 
  • 62 misje dla jednego gracza w Kalimdorze, Lordaeronie, Północnej Grani i wielu innych miejscach,
  • ponad 40 godzin epickiej rozgrywki,
  • ponad 4 godziny odświeżonych sekwencji filmowych,
  • ponad 20 legendarnych bohaterów i złoczyńców ze świata Warcraft.
 • Emocjonująca rozgrywka: formuła skupionej na bohaterach strategii czasu rzeczywistego, którą zastosowano w Warcraft III, jest łatwa do opanowania, ale trudno osiągnąć w niej mistrzostwo. Gromadź zasoby, rozbudowuj bazę i stwórz armię. Rekrutuj potężnych bohaterów, którzy poprowadzą twoje wojsko, a następnie zmierz się z wrogami na polu bitwy. Zniszcz bazę przeciwnika i sięgnij po zwycięstwo!

Obejrzyj przedsmak rozgrywki w odnowionej wersji Warcrafta!

 • Gry dowolne w niezliczonych odsłonach: miliony gier tworzonych przez graczy, reprezentujących gatunki takie jak tower defense, MOBA, ARPG, survival i wiele innych albo stwórz własną grę, korzystając z ulepszonego edytora światów. Zmierz się z przeciwnikami w ramach nowoczesnego systemu dobierania graczy, wstąp do poczekalni gier dowolnych i łącz się ze znajomymi przy pomocy aplikacji Blizzard Battle.net. Unowocześniony interfejs użytkownika i mnóstwo usprawnień poprawiających komfort gry sprawią, że dużo łatwiej będzie zanurzyć się w świecie Warcraft III.
 • Zbalansowana na nowo rozgrywka: wprowadzono setki zmian balansu mających wpływ na bohaterów, jednostki i budynki, dostosowując w ten sposób klasyczną rozgrywkę Warcraft III do współczesnych wymogów.

Więcej o grze „Warcraft III: Reforged” przeczytasz na oficjalnej stronie internetowej tytułu: playwarcraft3.com.

źródło: Blizzard/Activision