Identity V udostępnia pakiet próbny dla nowych graczy

Oto tajemnicza i pełna grozy gra „Identity V”, w której twórcy udostępnili graczom nowy pakiet umożliwiający wypróbowanie różnych postaci.

Gra mobilna Identity V

Kiedy detektyw Orpheus odbiera tajemniczy list, postanawia rozwiązać zagadkę zaginięcia pewnej dziewczyny. Uważa on, że od czasu wypadku sprzed 10 lat cierpi na zaburzenia pamięci. Wkrótce odkryje jednak prawdę, o której będzie chciał szybko zapomnieć…

Akcja gry jest osadzona w upiornym dworze znajdującym się na rozległym terenie. To tutaj po raz ostatni widziano dziewczynę. Wszystkie pomieszczenia w rezydencji są ciemne, a każde kolejne bardziej zdezelowane od poprzedniego. Jednak najbardziej zatrważającym elementem gry jest anonimowy dziennik, który stanowi kronikę mrocznych wydarzeń z przeszłości. Odkrywając kolejne poszlaki, Orpheus  wciągnie Cię w mrożącą krew w żyłach opowieść.

Na polu gry znajduje się czterech ocalałych i jeden łowca. Jako ofiara musisz współpracować z pozostałymi ocalałymi, rozpracowywać maszyny szyfrujące oraz robić wszystko, by wydostać się z rezydencji. Jeśli choć na chwilę zwolnisz tempo, łowca dowie się, gdzie jesteś. Pamiętaj: Twój oprawca nie zna litości, dlatego działaj szybko i w ukryciu!

Przeczytaj także: Twórz animowane cuda z „GIPHY World: AR GIF Stickers”

Jeśli chcesz, możesz odwrócić role i zacząć polować na ocalałych. Odkryj w sobie instynkt łowcy i zacznij tropić ofiary jedną po drugiej.

Bądź drapieżnikiem lub ofiarą: niezależnie od tego, który scenariusz wybierzesz, dostaniesz gęsiej skórki i poczujesz solidny zastrzyk adrenaliny.

Gra mobilna „Identity V”

Gotycki, wiktoriański świat grozy, mroczna grafika, upiorne i dziwaczne postacie, przerażająca scenografia, a także dynamiczna akcja – te elementy, choć ponure i przytłaczające, tworzą klimat gry Identity V, który całkowicie Cię pochłonie.

Historie wszystkich postaci składają się w jedną całość, dlatego raz za razem musisz ruszać w pogoń, by odkryć prawdę. Niedawno twórcy udostępnili pakiet dla nowych graczy. teraz w ramach okresu próbnego możesz wypróbować różne postacie.

Czeka na Ciebie świat pełen zagadek, które ktoś musi rozwiązać. czy masz wystarczająco mocne nerwy, żeby zagrać?

Pobierz aplikację w sklepie App StorePobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: App Store Polska