Bella Ciao! Ruszyły zdjęcia do 3. sezonu serialu „Dom z papieru”

Trzeci sezon hiszpańskiego serialu Netflixa pt. „Dom z papieru” już się kręci – tym razem do ekipy Profesora dołączą nowi bohaterowi i wszystko wskazuje na powrót Berlina?

3. sezon „Dom z papieru” (La Casa de Papel) w 2019 r.

W czwartek 25 października 2018 roku ruszyły zdjęcia do 3. sezonu popularnego hiszpańskiego hitu Netflixa zatytułowanego „Dom z papieru”. Netflix ujawnił już pierwsze wideo i wiemy, że do ekipy dołączą nowe postacie, a stawka będzie jeszcze większa niż poprzednio!

O tym, że powstanie kolejny sezon serialu dowiedzieliśmy się już w kwietniu tego roku. Teraz rozpoczęły się już zdjęcia, więc jesteśmy coraz bliżej kolejnych przygód ulubionych bohaterów, których imiona to znane nazwy miast.

Na udostępnionym dziś wideo widzimy znane z poprzednich sezonów twarze, które spotykają się by wspólnie po raz pierwszy zapoznać się ze scenariuszem. Dołączą do nich nowi członkowie obsady: Hovik Keuchkerian (Bogota), Najwa Nimri (Alicia), Fernando Cayo (Tamayo) oraz Rodrigo de la Serna (Inżynier).

W nowym sezonie znów pojawią się: Úrsula Corberó (Tokio), Álvaro Morte (Profesor), Jaime Lorente (Denver), Miguel Herrán (Rio), Darko Peric (Helsinki), Alba Flores (Nairobi), Esther Acebo (Sztokholm), Itziar Ituño (Raquel Murillo), Enrique Arce (Arturo) Kiti Mánver (Mariví), Juan Fernández (koroner Prieto) i Mario de la Rosa (Suarez) oraz twórca serialu Álex Pina i reżyser Jesús Colmenar.

Zobacz wideo:

W materiale pojawia się także Berlin (Pedro Alonso), który zginął w drugim sezonie „Domu z papieru” – czy oby na pewno? Dowiemy się pewni w przyszłym roku?

źródło: Netflix Polska