Zakulisowe wideo z występu Eminema nagrane smartfonem Google Pixel 3

Oto najnowsze wideo zza kulis występu Eminema w Nowym Jorku, które zostało nagrane za pomocą nowego smartfona Google Pixel 3.

Eminem & Google Pixel 3
Eminem & Google Pixel 3

Na początku tego tygodnia udostępnione zostało oficjalne wideo z występu Eminema w budynku Empire State Building i poza nim, nagrane częściowo nowym smartfonem Google Pixel 3.

Klip został odtworzony w nocnym programie Jimmy’ego Kimmela, a znany raper wykonał tytułową piosenkę z filmu „Venom”. Przed wydaniem filmu Google zadeklarowało, że zakulisowy klip zostanie nakręcony w całości na Pixelu 3. Teraz możemy podziwiać już efekty.

Na wideo widzimy Pixel 3 w towarzystwie profesjonalnego sprzętu, który ułatwia operatorowi stabilizację obrazu (chociaż powinniśmy zwrócić uwagę, że urządzenie ma standardowo OIS – czyli optyczny stabilizator obrazu— dla nagrań dla konsumentów). Jak wskazuje Doug Deluca, producent wykonawczy programu Kimmela, telefon łatwiej może dostać się w miejsca, do których nie możemy zabrać duże profesjonalne kamery.

Przeczytaj także: Jon M. Chu nagrał ten krótki film w całości iPhone’em Xs Max

Na przykład wideo pokazuje, jak sfilmowano scenę wewnątrz windy Empire State Building, gdzie Pixel 3 sprawdza się znacznie lepiej niż duże kamery.

Poniżej obejrzeć film „Za kulisami” oraz finalną wersję klipu, który został nadany w telewizji w zeszły poniedziałek. W ten sposób możesz sam ocenić, czy kamera Pixel 3 sprostała zadaniu.

Film za kulisami „Behind the Scenes – Eminem Jimmy Kimmel Live “Venom” Performance – Presented by Google Pixel 3”: 

Oficjalny wideoklip „EXCLUSIVE – Eminem Performs “Venom” from the Empire State Building! Presented by Google Pixel 3”:

źródło: phoneArena via EminemMusic