OnePlus zmienia datę konferencji, aby nie być przyćmionym przez Apple’a

Wydarzenie Unlock The Speed podczas którego zobaczymy nowego smartfona OnePlus 6T została przełożona na dzień wcześniej, aby uniknąć kolizji z wydarzeniem Apple’a.OnePlus 6T – Unlock The Speed, zostanie zaprezentowany 29 października 2018 r.

Długo wyczekiwany OnePlus 6T miał zostać zaprezentowany 30 października 2018 roku w Nowym Jorku, jednak firma Apple niespodziewanie zapowiedziała na tę samą datę swoje wydarzenie Apple Special Event.

Nie ulega wątpliwości, ze cały świat będzie pisał o nowych iPadach Pro, Macbookach i wszystkim co Apple pokaże we wtorek 30 października. I choćby nie wiem co pokazała konkurencja Apple będzie wiodło prym w mediach tego dnia i przez kilka następnych dni.

OnePlus doskonale zdaje sobie z tego sprawę i aby mieć choć jeden dzień w mediach dla siebie było zmuszone zmienić termin konferencji Unlock The Speed – OnePlus 6T Launch Event na 29 października na godzinę 11.00 czasu lokalnego ET także w Nowym Jorku. Rejestracja na wydarzenie zgromadziła do tej pory ponad 1000 uczestników na biletowane wydarzenie dla fanów OnePlus i prasy. Podczas poprzednich konferencji OnePlus pokrywał koszt biletu powrotnego, gdy uczestnicy zakupili jeden z telefonów producenta. OnePlus już teraz kontaktuje się z uczestnikami, aby poinformować ich o zmianie harmonogramu i oferuje pokrycie kosztów podróży dla uczestników, którzy muszą zmienić swoje loty. Firma oferuje także pełną refundację dla posiadaczy biletów, którzy nie będą mogli uczestniczyć dzień wcześniej.

Oczekiwanie na nowy model smartfona od OnePlusa jest bardzo duże, ponieważ mówi się, że OnePlus 6T ma mieć wbudowany czytnik linii papilarnych w wyświetlaczu i maleńkie wycięcie w ekranie – nazwane już przez branżę „łezką”, która ma być znacznie mniejsza od notcha w iPhone’ach firmy Apple.

Oczekiwany wygląd smartfona OnePlus 6T
Oczekiwany wygląd smartfona OnePlus 6T

Mamy nadzieję, że OnePlus pokaże naprawdę godny uwagi produkt, który wynagrodzi fanom zmianę terminu i że o OnePlus 6T będzie mówiło się znacznie dłużej niż tylko przez jeden dzień.

źródło: The Verge via OnePlus Blog – [ANNOUNCEMENT] OnePlus 6T Launch Update